Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Ridley Scott ima velike planove za Aliena
"Alien" franšiza ove godine dobiva novi nastavak, a redatelj Scott spreman je napraviti ih još šest

Ridley Scott ima velike planove za "Aliena"

1
  • #1
    1 0

    postova:216
    bureq @ 8.3.2017. 15:52

    Razumijem da ljudi vise nemaju ideja za nove filmove i nemam nista protiv nastavaka, reebota ili prequela ali snimati 6 filmova stvarno nema smisla. 

  • #2
    1 2

    postova:1474
    buffalobill @ 9.3.2017. 7:41
    apsolutno,zasto se ti ljudi ne povuku na vrijeme,isto vrijedi za vrdoljaka npr,egotrip valjda,para imaju
  • #3
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 9.3.2017. 14:51
    Meni je stvar jasna...kombinacija njihovih godina i producenata predatora koji znaju dobro iskoristiti priliku za lakom zaradom...ovo s godinama razumijem iz mnogobrojnih osobnih iskustava sa starijim ljudima...
  • #4
    1 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 9.3.2017. 21:47

    ...triba se pobrinut za prapraunuke,koji bi imali bit ultranarkomani s harvarda.

  • #5
    2 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 9.3.2017. 21:52

    Profiliranje likova u Prometheus-u je uništilo film. Sve nešto kao 12 žigosanih ali s MIT-a ,Cambridge-a  a ipak macho i womancho....Ma baš šteta jer ta teorija o utjecaju vanzemaljaca na čovjeka još,bar koliko ja znam, nije niko dobro filmski iskoristio.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala