Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Woody Harrelson pridružuje se Han Solo spin-offu
Ukoliko postignu dogovor Harrelson bi se trebao naći u mentorskoj ulozi u novom filmu iz franšize "Ratova zvijezda"

Woody Harrelson pridružuje se Han Solo spin-offu

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.1.2017. 21:14

    Baš sam se pitao kako dobar serijal učiniti besmislenim?

    Da se razumijemo veliki sam poklonik Ratova zvijeza naravno tada jedina 3 filma a danas poznata kao IV, V i VI nastavaka.

    Pa sam se kriomice veselio I, II i III dijelu koji su meni kao fanu prošli ajmo reći OK, a potom je izašao VII dio koji je udahnuo novi život u ovaj serijal. Upravo taj VII Sila se budi mi je osobno bolji nego sva prva tri zajedno (I,II i III).

    Prošle godine izlazi taj Rogue One: Priča iz Ratova koji nisam još pogledao, a sada i najava ovog nekog novog spina.

    Mislim da je ipak malo previše. Jedva čekam VIII nastavak i završni IX ali ove neke me baš ništa niti ne privlači da ih gledam.

  • #2
    0 0

    postova:26
    blackskywalker @ 5.1.2017. 20:33
    Gorlock......imas moju preporuku.....odi pogleadti Rogue One u kino.....po meni je bolji film od I, II, III i VII.....odlicna prica ali osjeti se "duh" star warsa.....odi u kino i neces se razocarati i obrati pozornost na negativca Krennica....neznam kako se zove glumac ali ga ke odlicno odglumio.....
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala