Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Žutilo: Bolest novog doba ili zlatna kasica prasica
Novinarstvo je postalo poput ekologije - zahtijeva ono fatalno, sladunjavo i već pomalo dosadno - "pokušajmo"

Žutilo: Bolest novog doba ili zlatna kasica prasica

1
  • #1
    0 0

    postova:9
    mani @ 30.10.2009. 15:51
    dobar naslov. ta je dvojba primjenjivA valjda na sve vidove kulture novog doba. i na književnost, i na likovnu umjetnost. a mediji, dakako, prednjače. jebiga.
  • #2
    0 0

    postova:8
    ketchup @ 30.10.2009. 22:29

    Bolest novog doba očito imate i vi na ovom portalu. Ako već stvarno ovakve situacije prikazujete kao nešto negativno, zašto se istima bavite? Ispočetka mi se ovaj portal činio jako zanimljivim. Redovito se moglo doznati što ima novoga u programu televizija, a onda ste počeli "slijediti trend" i potpuno ste odskočili od, izgleda, vašeg početnog cilja.

    Krajnje neprofesionalno od autorice ovog teksta bilo je prikazivanje statusa s društvene mreže kolege novinara u tekstu o "ruganju" Vanji Sutliću. Čitatelji to ne traže, njima se to servira! Ali, to je postalo toliko učestalo da se jednostavno o tome ne vodi računa jer vam je najbitnija ova "zlatna kasica prasica", odnosno oglašavanje.

    Lijepo je da je autorica htjela skrenuti pozornost na probleme današnjice u novinarstvu, ali ovaj tekst nema nikakvog smisla ako se će se na naslovnici prije i poslije njega nalaziti upravo to žutilo. Ili je možda ovo samo opravdanje tog "trenda" i objašnjenje zašto ćemo na ovom portalu i dalje (između ostalog) moći čitati - žutilo.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala