Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Šuška se: Dolazi trilogija Ratovi zvijezda 3D?
George Lucas ovaj projekt navodno priprema zbog ljubomore na Jamesa Camerona i njegov "Avatar"

Šuška se: Dolazi trilogija "Ratovi zvijezda" 3D?

1
  • #1
    0 0

    postova:114
    dxdy @ 23.10.2009. 1:31
    Zvjezdane staze????? o koji pametnjaković..... valjda su Zvjezdani ratovi
  • #2
    0 0

    postova:6
    rain_man @ 23.10.2009. 2:36
    Uz zamjenu imena SF franšize, što se smatra najvecim bogohuljenjem, tekst obiluje i drugim pravopisnim greskama. Autoru teksta porucujem da se rijesi poroka jer ocito negativno djeluju na njega. NHF Smile
  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 23.10.2009. 3:04
    Nisam neki veliki fan Star Wars serijala, filmovi su mi ok, no definitivno ima i boljih sf filmića, ali zar ova vijest ne bi trebala razbjesniti fanboyse? Nisam gledao onaj animirani serijal, Clone Wars, ali, što se mene tiče, jedino što je u posljednje vrijeme vrijedilo od tog cijelog SW svijeta su par izvrstnih igara (Knights of the Old Republic, Empire at War) i Darth Maul.
  • #4
    0 0

    postova:1
    aral @ 23.10.2009. 9:42
    Isusati, volim ovaj portal al ovo je pisala neka totalno neinformirana budala. Tko jos na ovoj maloj planeti nezna razliku izmedju Star Treka i Star Wars, prejedano. Postat cete predemet ismijavanja na pol foruma u hrvatskoj. Bolje ovo ispravite cim prije, ako uopce citate komentare.
  • #5
    0 0

    postova:20
    tanja @ 23.10.2009. 10:21
    Neka srca prestanu krvariti... Ispravljeno - uz deeeeebelu ispriku!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala