Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Hana Hegedušić oduševila kao Whitney Houston u Tvoje lice zvuči poznato
Hana Hegedušić stopila se s Whitney Houston i ponovno odnijela pobjedu u showu "Tvoje lice zvuči poznato"

Hana Hegedušić oduševila kao Whitney Houston u "Tvoje lice zvuči pozna

1
  • #1
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 3.10.2016. 11:09

    Hana je očajno otpjevala. Mislim, niko ni ne veli da je trebala moći bolje, samo kažem... Čemu ti hvalospjevi kad je ženi titrao glas (al ne na vibrato poželjan način nego na način bojimseineželimpjevatovupjesmu), od 45 bravura 2 je otpjevala kako treba i općenito sve je bilo za plakanje; šminka, geste... Bezveze. Općenito, žiri je opet nastran, hoću reći pristran i zapostavlja "nebitne" natjecatelje kao što su Fil Tilen, Filip Dizdar, a odlični su, kao i Kedžo... Pa daje naj ocjene šupljim kandidatima, a uz to se i uloge dijele preočito: Fil Tilen dobiva anonimuse (i idući put će bit neki debil) i najbolje ih odradi i onda popuši bodove... Debilizam.

  • #2
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 3.10.2016. 14:13

    Meni je Hana bila solidna, iako se slažem da je nezasluženo pobjedila. Mišljenja sam da je Kedžo sinoć bio najbolji, odlično je skinuo Grašu i glasovni i scenski što nije lako. Nažalost i meni se čini da žiri svake sezone ima neke natjecatelje kojima su već od prve emisije namjenili niske ocjene.

  • #3
    0 4

    postova:1474
    buffalobill @ 3.10.2016. 16:01
    ma ti si ljubomorna yuma,bas je dobro pjevala a ono s grdovicem je cudo,i samo da znas poslao sam joj zahtjev za fb prijateljstvo
  • #4
    1 0

    postova:1
    radmila filipić @ 3.10.2016. 20:11

    Hana, draga po puno pitanja ali ovo nije ni blizu originalu i sramota da ovak nekaj ide u javnost pod takvim naslovom, naprosto sramota!

  • #5
    1 1

    postova:1474
    buffalobill @ 4.10.2016. 6:35

    kakva sramota!? pa ovo joj je najbolja reklama ikada,nisam nikad ni cuo za nju
    ovo mi je izbacio youtube,jako dobro

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala