Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Stigao novi pogled na Warcraft
Novi međunarodni trailer za "Warcraft" donosi nove kadrove bitke i osjetno bolji CGI

Stigao novi pogled na "Warcraft"

1
  • #1
    1 0

    postova:147
    mandrak @ 28.3.2016. 18:48

    ...  kao nekad davno veliki zaljubljenik igre sa svojim ''WARlockom'' koji je bio među prvih deset najjačih na jednom od servera na heroic redovima mogu smao reći JEDVA ČEKAM :) ......... Cool

    WARlock

  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 28.3.2016. 19:13

    Igrao sam je do prije nego što su pande izašle, dwarf priest :D  Isto tako jedva čekam ali nekako nisam više optimističan, možda je do CG-a koji djeluje nekako plastično ali valjda se to sve da srediti.  I glavni glumac mi nikako ne leži.

  • #3
    0 0

    postova:147
    mandrak @ 28.3.2016. 21:54

    ... kaj si bio healer .... kako sam bio stari jarac za tu igru sa već podosta usporenim reflexima samo dps-at :) .... uz locka sam gurao paralelno i maga .... srodni likovi pa se nisam morao puno šaltat ... a glavni lik u filmu je kaj .... humanoid ili ?????

  • #4
    0 0

    postova:1130
    mario @ 28.3.2016. 22:05

    glavni lik je Anduin Lothar, to ti je priča od prije WoWa.  Lothar, Orgrim, Durotan i ta ekipa.  Yap samo sam healere igrao. Druid, Shaman, Priest.   Priestava sam imao jedno 3-4. XD

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala