Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Jeste li spremni za Istjerivačice duhova?
Stigao je prvi trailer za reboot omiljenih humorističnih filmova, sada sa kompletnom ženskom ekipom

Jeste li spremni za Istjerivačice duhova?

1
  • #1
    0 0

    postova:277
    marlonbrando @ 4.3.2016. 16:00

    Ovo izgleda užasno. Bit će isto kao i s remakeom Terminatora, Robocopa, itd. - fail.

  • #2
    0 0

    postova:147
    mandrak @ 4.3.2016. 16:45

    .. bojim se da si u pravu ... nevjerojatna je moć pohlepe za lovom .... znam podosta uništavanja sjećanja ali postavimo to ovako ..... za današnje klince ovo bu original makar je danas sve ipak dohvatljivo na netu tako da su oni ipak u ponešto, recimo, boljoj situaciji od nas što se tiče prekapanja po prošlosti ..... Cool

  • #3
    2 0

    postova:1130
    mario @ 4.3.2016. 20:51

    Harold Ramis (Egon) nije živ. 

    A ne znam šta bi rekao za trailer, imo 0 bodova. Zbilja mi nije jasna ciljana publika jer fanovi franšize su razočarani, a netko tko je htio vidjeti četiri cool cure kako bustaju duhove neće se usrećiti jer je dobio četiri hodajuća klišeja (sassy black girl... ugh).  

    Ukratko...

    Ok, onaj duh s dugim nogama mi je bio cool.  Šuti

  • #4
    0 0

    postova:101
    xxx333 @ 5.3.2016. 12:01

    Ovo neće biti dobar film!!!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala