Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
OSCAR 2016: Spotlight osvojio nagradu za najbolji film
Pobjednici večeri su i glumci Leonardo DiCaprio, Brie Larson i redatelj Iñárritu, te Pobješnjeli Max s osvojenih 6 kipića

OSCAR 2016: "Spothlight" osvojio nagradu za najbolji film

1 2
  • #16
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 29.2.2016. 21:29

    a jesi gledo i tog saula?

  • #17
    1 4

    postova:2916
    gorlock @ 29.2.2016. 21:40

    A ne znam, taj Spotlight nisam gledao, meni baš nije legao Mad Max, pa mi je iznenađenje (valjda sam se nagledao dovoljno nasilja u životu).

    Nisam imao nikakva očekivanja i dobro je ispalo, jedino sam se nadao da bi Stallone mogao dobiti Oscara, ali valjda će nagodinu, recimo za životno djelo, doprinos filmu itd, zaslužio je definitivno.

  • #18
    1 0

    postova:104
    filmofil2004 @ 29.2.2016. 21:53

    @buffalobill Saul je odličan film ali mi Embrace još bolji.Saula moš gledat u kinu ovih dana.

  • #19
    0 1

    postova:147
    mandrak @ 29.2.2016. 23:02
    ... da se mene pita ja bi dal Oska Spilbergovom Bridge of Spies .. volim happy endinge bez puno pucnjave ....
  • #20
    0 3

    postova:1473
    buffalobill @ 1.3.2016. 0:36

    mozda nije najbolji filmi,ali je zato najzasluzeniji oscar za mark rylanca,,odavno nisam gledao takvu dobru glumu

  • #21
    2 5

    postova:1473
    buffalobill @ 1.3.2016. 2:31

    konacno sam ga pogledao,supalj, plosan,nezanimljiv scenarij rezultirao je beskrajno dosadnim i lose reziranim filmom,u kojem kao da se glumci natjecu tko ce gore odigrati ulogu,s naglaskom na glavni duel izmedju ruffala i mcadams,gdje se on valjda krivo shvativsi svoju rolu bori s vremenom i bjesomucno jurca amo tamo kao da lovi serijskog ubojicu,u jednom trenutku se transformirao cak i u stalonea iz ramba pa se nekontrolirano krevelji,a ona je konstantno na rubu placa jer se uzasava " kako ce na to sve reagirati njena baka koja ide trput tjedno u crkvu"..prednost dajem ruffalu  kojem bi dodjelio zlatnu malinu,i sve to blagoslovljeno od strane redatelja
    karakterizacija likova je,ako se uopce moze o njoj nesto reci, jer je nema,na razini uradka destogodisljeg djeteta
    montaza je katastrofalna,bezlicna glazba pojacava opci dojam, ni prvi ni zadnji fail kod dodjele oscara, pa nisam nista posebno razocaran tom paradom opsjene i kischa
    na kraju taj zaista jadan scenarij ne moze opravdati redatelja koji je stavio potpis ispod tog filma (osim ako nije dobio nemoralnu ponudu) jer taj covjek nema pojma o reziranju..OSIM ako nismo mi sami kao publika doisegli  razinu civilizacije glupana pa mozemo ovo popusiti,ali onda je problem i u nama

  • #22
    0 0

    postova:101
    xxx333 @ 1.3.2016. 11:26

    Jučer sam gledao snimku pošto prekjučer nisam mogo. Chis Rock me toliko naživciro da sam tv htio bacit kroz prozor. Dobro je jednom našaliti se ali već pola sata trubiti o tome kako nijedan crnac nije nominiran oscara postaje zamorno i Bogu i ljudima. Napravili su toliku dramu ko da nikad nijedan od njih nije nominiran za oscara a skoro svake godine jesu.

    Spotlight sam pogledao  jučer pošto je jako hvaljen i oduševljen sam. Zaslužio je oscara

  • #23
    0 4

    postova:1473
    buffalobill @ 1.3.2016. 11:35

    o filmu sam se izjasnio, a sto se tice chris rocka ..meni je bio dobar, radi se o sirem kontekstu, koji izlazi iz okvira same dodjele oscara

  • #24
    1 0

    postova:101
    xxx333 @ 1.3.2016. 11:39

    Meni je Chris Rock bio užasno iritantan. Pogotovo zbog onog djela sa kupovanjem keksa. Tu je stvarno pretjero. Meni se svidio Spotlight ali svatko ima svoje mišljenje.

  • #25
    0 5

    postova:1473
    buffalobill @ 1.3.2016. 11:45

    hvala bogu,a gle kad se radi o oscarom nagradjenom filmu tu nema milosti u kritici,chris rock je sa svojim prenaglaseno sarkasticnim nastupom postigao efekt,to se vidjelo po kiselim osmjesima uzvanika,nije to sve bezveze

  • #26
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 1.3.2016. 17:24

    ovaj kratki isjecak govori vise od tisucu rijeci ,a kasnije je inarritu srao o jednakosti,a dicaprio o klimatskim promjenama,licemjerni pedercici

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala