Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gotovčevi: Dosadna i loše producirana TV patetika
Umjesto da se svađaju iza modne piste, Gotovčevi su počeli glumatati i izgubili šarm

"Gotovčevi": Dosadna i loše producirana TV patetika

1
  • #1
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 21.9.2009. 22:36
    Cjelokupni dojam - jadno, neinteresantno i dozlaboga dosadno.
  • #2
    0 0

    postova:18
    alpi @ 22.9.2009. 10:37
    Hahahahah dobar članak!! Sva sreča nisam gledao ali daj ajde kaj ste uopče očekivali s Gotovcima i mercedesima na leasing!!
  • #3
    0 0

    postova:1
    newwas @ 22.9.2009. 16:24

     Ovo je moj iskreni komentar

     oni nisu nikad bili normalni  niti če to ikad biti

     sve te glupe i nepotrebne izjave

     a što se tiče novinara i tv kuča koji ih snimaju

     molim vas lipo ima pametnijih i boljih tema

     a ne oni 

     on je izlizani seljačina koji glumi opasnog kauboja i neznan šta je to

     napravija i uspija u životu ništa apsolutno ništa

     a ona nezna spojit dvi rečenice normalno i ponaša se ka 

     neka primtivna divljakuša sa sela 

     grozni su jadni su negledljivi su sramota su za ljudski rod !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • #4
    0 0

    postova:17
    layos @ 24.9.2009. 12:59
    ma odavno nisam nesto gluplje gledao na tv-u,ustvari nisam gledao nego sam se sam sebi cudio kako sam mogao provesti sat vremena ispred tv gledajuci glupog antu koji nema pojma o zivotu i simonu koja je kao neka beba,nikako ne shvatam zasto je nekom interesantno kako njih dvoje zive 
  • #5
    0 0

    postova:1962
    aya @ 29.9.2009. 19:38

    Netko je to zaista i gledao??? Surprised

    Ljudi, pa o nekioma od vas sam imala bolje mišljenje!

  • #6
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 2.10.2009. 17:08
    Moram priznat da sam pogledala jednu epizodu iz znatiželje...  a Bože moj!
    Emisija je lako loše producirana to se slažem! Totalno je nepovezana - sjećam se da je u toj epizodi koju sam ja gledala (ako se ne varam bila je to prva) ante sa svojom simonicom i nekim frendovima išao u neku vilu ili kuću negdje na moru i nisu mogli naći ključ, znači scena je kako oni ne mogu nać ključ i.... odjednom pojavi se ante na ekranu, ko baba iz bolesti, sa rečenicom - "...ja nisam u dobrim odnosima s ocem...". I onda poslije toga opet neka blentava scena (valjda se pretpostavlja da nisu našli ključ).... Wink
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala