Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Zima na HBO-u
HBO nam i ove zime donosi megapremije filmova "Interstellar", "Kingsman: Tajna služba", "Drakula: Neispričana priča", "Lucy" i Novogodišnji film iznenađenja

Zima na HBO-u

1
  • #1
    2 1

    postova:5
    packy @ 17.12.2015. 11:46

    Nadam se da će novogodišnji film iznenađenja biti Boyhood. Prosto je neverovatno da takav film još nije ni u najavi.

  • #2
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 17.12.2015. 20:17

    Volim HBO i doista imaju dobre naslove iako se mnogi filmovi vrte dugo vremena. 

    HBO je najbolje aktivirati 2-3 puta godišnje i to baš ovako u vrijeme blagdana jer je tada najviše premijera, a doživljaj gledanja HBO - HD na HD tv-u je doista doooobar, za razliku od kojekavih ripova itd.... 

    Ja bih izdovjio svakako Hobitte (iako se vrte već neko vrijeme), Egzodus Bogovi i Kraljevi (koje još nisam pogledao), Spužva Boba, Interstllar, Draculu itd...

    Ako netko misli da se ne isplati aktivirati s vremena na vrijeme HBO, sjetite se samo koliko ste nekada trošili u videotekama na filmove?

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala