Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
TLZP: Pobjedu odnio Ivan Šarić kao kontroverzna Grace Jones
Saša Lozar je oduševio kao balerina, a Renata Sabljak kao Toše Proeski s pjesmom "Igra bez granica"

TLZP: Pobjedu odnio Ivan Šarić kao kontraverzna Grace Jones

1
  • #1
    3 2

    postova:26
    ivoslav @ 5.10.2015. 14:17

    Kontraverzna? Čekaj, pa gdje mi živimo? Ovo je samo dokaz što su napravile društvene mreže u kojima slobodu pisanja imaju nepismeni iljudi čiji se manjak obrazovanja ispoljava na opću kulturu zapravo još manje obrazovanih ljudi koji ne poznaju svoj materinji jezik i kojima je ono što se krivo i netočno piše sasvim prihvatljivo. Ali što me najviše žalosti je što bi netko tko piše za gomilu, kao primjerice na ovom portalu, ipak trebao znati neke osnove hrvatskog jezika

  • #2
    3 2

    postova:130
    krushka @ 5.10.2015. 15:50

    materinski,  a ne materinji... kad već pričaš o hrvatskom jeziku

  • #3
    2 2

    postova:228
    atlantiday @ 5.10.2015. 19:42

    Materinji jezik, barem smo mi tako učili u hrvatskom jeziku. Inače, što je puno važnije, Luka je nezasluženo pobrao najmanje bodova, dok je Šuputica također bez veze dobila najviše. 

  • #4
    1 0

    postova:1962
    aya @ 5.10.2015. 23:18

    Kontraverzna? Haha....a dobro....Btw. meni osobno je Šuputica daleko najbolja, pogotovo sa Robinom Thickeom.

  • #5
    4 2

    postova:2527
    bearfoot @ 6.10.2015. 10:57

    da, na stranu osobni glazbeni ukus, vidi se da je Maja vrhunski izvođač i zabavljač i da je odgulila na pozornici puuuuuno više od ostalih...istina, osim samih izvedbi natjecatelja, gdje sam se koji put od srca nasmijao, koje zgode iz priprema i dosjetkice žirija,  sve ostalo je vrlo zamorno i dosadno i pregazi zabavu... već nakon 2 i pol odgledane emisije i tisuća debilnih reklama odustao sam od daljnjeg gledanja...

  • #6
    4 0

    postova:197
    silkycoco @ 6.10.2015. 11:16

    Ja se svaki put začudim kako je Saša lijepa žena. Plazi jezik Volim pogledati TLZP jer mi je to nekak laganini za nedjelju... al kad gledaš, to traje... tri sata? A programa ima za možda pola sata. Em prekidaju s reklamama usred priloga, a najjače mi je kad nakon svih nastupa kažu: "pogledajmo kako su se natjecatelji pripremali" što u prijevodu znači "pogledajte reklamu za Franck, kako natjecatelji uživaju u čipsu, kavi itd... ne, to nije reklama, ne ne, to je prilog isključivo o natjecateljima samo što je Franck tak super da se ne odvjajaju od njega".

    Kužim da reklama treba biti, ali stvarno su pretjerali. 

  • #7
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 6.10.2015. 13:30

    Ma meni su te reklame nekako još i razumljive, jer su troškovi ove emisije sigurno ogromni. No ono što me najviše smeta je taj isforsirani humor i pomalo pretjerano glupiranje većine sudionika emisije, koje niti mi je smiješno niti zabavno već pomalo iritantno. Neznam dal mi se to samo čini ali mislim da je toga u prošloj sezoni bilo manje. Također neke pjevače ponavljaju iz prve sezone, dok ima puno onih koje još nitko nije imitirao. Za razliku od prošle sezone u kojoj mi je bila zabavna cijela emisija sada su mi najčešće samo nastupi.

  • #8
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 6.10.2015. 19:56

    I ja sam mišljenja da je prva sezona bila bolja, ovi novi su nezanimljivi, jednostavno loš odabir izvođača...

    Odustao sam, ovu epizodu nisam niti gledao, a ni prethodnu nisam cijelu, pogledao prvu i bilo mi dosta svega...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala