Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Heroji neba

1
  • #1
    0 3

    postova:258
    alexije @ 25.6.2015. 18:19

    davno sam ga gledao, ali ostao mi je u dobrom sjećanju. bolji nego red baron.

  • #2
    0 0

    postova:237
    pisatel @ 15.1.2016. 22:32

    Film je potpuno promašena amerikanizacija povijesnih događaja i da jedina inspiracija stvarnim događajima je da se uistinu dogodio 1.svj. rat (i da je postojala eskadrila Lafayette) i tu možemo stati jer film apsolutno nema nikakve veze sa bilo kakvom istinitošću ponajviše točnost prikaza razdoblja, gluma je loša, likovi gube naglaske usred filma pa se postavlja pitanje zašto su ih imali uopće kad su izmišljeni, pojavljuje se crni pilot u doba kada se to nije ni moglo dogoditi (tek u 2.svj. ratu prvi put), a prikazi letenja i prizemljivanja usred "ničije zemlje" su nešto što bi nasmijalo i osobu koja ne poznaje ratne prilike i višekrilce kamoli nekoga tko se trudi svim moćima pogledati ovaj naporan film koji još kao šećer za kraj nepotrebno traje predugo.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala