Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

The Old Man & the Gun

1
  • #1
    3 4

    postova:11
    dack @ 1.1.2019. 10:57

    A što drugo uopće očekivati od Redforda ne samo u zadnjih nekoliko godina, nego manje više svugdje gdje dotični ima glavnu ulogu osim smaranja? Jedina dva dobra filma u karijeri su mu The Sting i All the President Men. Bogu hvala u Žalcu glavnu ulogu igra Paul Newan jer da je tumači Bobby film bi vjerojatno ispao (puno) lošiji. Isto kao i nevjerojatna sreća koja nam je u Where Eagles Dare dala Burtona za glavnog glumca, a ne Eastwooda jer bi film u suprotnom bio upropašten.

    Ovaj najnoviji Redfordov promašaj neodoljivo mi liči na onu emotivnu splačinu s Jane Fonda "Our Souls at Night" samo što je u ovom davežu umjesto nje za partnericu uzeo godinama unatoč zguđušnu Sissy Spacek. Sve ostalo manje više isto uz neuspješne kozmetičke promjene koje su film učinile još zamornijim: "Our Souls at Night" sam izdržao gledat do pola, a ovo sam ugasio već nakon 20-ak minuta.

    Redford je toliko umišljen da misli kako će se gledatelji porušit u nesvjest kad nas počne opterećivati superglupim dijalozima koji su na nivou ćaskanja uz kavu sa susjedom koju želiš odvesti u krevet, a ona glumi da neće, a u stvari hoće samo ne smije na prvu pristat da ne ispadne laka (spika u zalogajnici). Pri svakoj rečenici u toj sceni vidiš da Redford maximalno svršava, stari švaler došao je na svoje pa nas maltretira svojim uletima dok je prije 40-ak godina kao sex simbol bacao na pleća gospođe koje je poželio. I sad bi mi te njegove stare navike za koje vidimo da nikako ne umiru trebali smatrati jako zanimljivim, pa čak i umjetnošću?

    Bobbyjevu trade mark trilogiju zaokružio bih ostvarenjem "All Is Lost" koji postavlja nove standarde negledljivosti.  U kojem god filmu Redford igra glavnu ulogu, a posebno zadnjih godina meni je to preporuka za izbjegavanje.

  • #2
    0 1

    postova:22
    budha @ 13.1.2019. 10:45

    Komentar za 10

  • #3
    2 0

    postova:15
    33mario33 @ 9.6.2023. 17:15

    Malo su dosadni sa ovim

    romantiziranjem kriminalaca

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala