Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rijeka

1
  • #1
    0 0

    postova:1962
    aya @ 21.6.2009. 13:29

    Koji genije je pisao sažetak - napomena: krava ne "umire", krava krepava, a ljudi umiru!

    Btw - dio sadržaja je napisan dva puta. Pa ljudi, dajte pročitajte prvo to što ste napisali, a tek onda objavljujte! Cry

  • #2
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 21.6.2009. 18:22

    Fakat su mi ti priglupi Ameri uvijek nedorečena i nedovršena tema za razmišljanje! Laughing

    Nacija koja veliča vlastite gadarije, gluposti, poraze i skandale!? Cry

    Pogotovo me fascinira hrpetina filmova u kojoj glorificiraju malog čovjeka u neravnopravnoj borbi protiv velikih konglomeracija ili lokalnih moćnika! Scenarija bi se posramio i sam Veljko Bulajić...

    No, priznajem, ovaj je za razliku od većine sličnih ipak dovoljno gledljiv i lagano probavljiv. Pogotovo zbog poprilično dobre izvedbe glavnih glumaca.

  • #3
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 14.3.2011. 23:38

    Koji genije je pisao sažetak - napomena: krava ne "umire", krava krepava, a ljudi umiru!

    Btw - dio sadržaja je napisan dva puta. Pa ljudi, dajte pročitajte prvo to što ste napisali, a tek onda objavljujte! Cry


    aya

    krepava...Laughing

    ja bih rekao ugiba, ili uginula...

    Sissy obožavam od kad sam je prvi put gledao u Carrie...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala