Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Neprijatelj pred vratima

1
  • #1
    2 0

    postova:416
    taurus @ 16.2.2014. 16:16

    Stallone je svojevremeno napisao scenarij za ovaj film imajući sebe u vidu za glavnu ulogu što se da primjetiti kroz "grube" i nekada previše dramatične dijaloge,koji često ne odgovaraju sceni u kojoj bivaju izgovoreni.Nedovoljno akcije za klasični akcioni film po uzoru na one sa kraja 80-ih ili početka 90-ih godina (na što su ciljali,pretpostavljam) a sa druge strane drama koju su pokušali kreirati,jednostavno rečeno ne drži gledatelja u napetosti ili bilo kakvoj neizvjesnosti.Statham ponovno "glumi" istog lika kojeg smo već više puta gledali u njegovim drugim ostvarenjima a negativci nisu dovoljno velika prijetnja da bismo bili uopšte investirani u ono što se zbiva.Ljubavna priča koju su nametali od početka filma naposlijetku ostaje "visiti" negdje sa strane a stiče se i utisak da je čitav slijed događaja koji praktično čine film mogao biti izbjegnut,da stanovnici gradića, u kome se radnja zbiva nisu predstavljeni kao hiperosjetljivi narkomani. 

  • #2
    1 1

    postova:264
    filmofil1983 @ 7.5.2014. 21:15

    -"Homefront" ispodprosječan je akcijski film sa više manje prežvakanom temom još u devedesetima.Redatelj filma Gary Fleder nažalost nije napravio kvalitetan film iako bi od njega to očekivali s obzirom da je imao par dobrih filmova prije ovoga (Čekajući smrt u Denveru,Odmetnuta porota,Kolekcionar).

    -Jason Statham akcijska zvijezda još jednom je odglumio "dobrog dečka" i nije mu bilo teško opravdati očekivanja.Svakako najbolju ulogu u filmu odigrao je James Franco koji je se potrudio odglumiti glavnog negativca najbolje što može i to se vidi.

    -Odmah na početku filma se vidi da će film biti prosječan i kao takav je se održao do kraja.Pogledati!

  • #3
    0 1

    postova:348
    masina @ 5.12.2021. 20:57
    Ovdje mi je najbolje odglumila Kate Bosworth kao junky mamica.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala