Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Slijepa planina

1
  • #1
    1 0

    postova:507
    pandaboy @ 2.10.2013. 17:05

    Fenomenalan, surovo realan film usmjeren na problem koji nažalost postoji i još dan danas ali se često zaboravi u užurbanim i poslom zauzetim modernim društvima.

    Unatoč tome što u filmu nema eksplicitnih scena zlostavljanja i silovanja, zbog implikacija na navedeno i svoje teme svejedno može biti težak za odgledati, stoga će nekima biti odbojan.

    Kraj je po tom pitanju vrlo sličan. Film završava iznenadno i pojavljuje se niotkuda, što može djelovati poput bljeska koji pokreće našu maštu i prepušta nama ostatak, ili pak može biti poput šamara koji nas ostavlja zbunjenim i ljutim. (Premda sam pročitao da postoji i alternativni završetak u produljenoj verziji)

    Sve u svemu, film možda nije namijenjen masovnoj publici, no uz odličnu karakterizaciju likova i društva, kao i prekrasnu scenografiju, sadrži jaku važnu poruku i potiče na razmišljanje.

    Osobna ocjena: 8/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala