Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Wolverine

1
  • #1
    1 0

    postova:6
    cfnf @ 11.8.2013. 5:03

    Gledao friško.SPOILERS:(Već zaboravio veći dio fabule.)

  • #2
    5 0

    postova:2527
    bearfoot @ 15.11.2013. 0:53

    na brzinu proizveden film čija je jedina atraktivnost u nazivu filma...dosadno i nemaštovito s loše režiranim akcijskim scenama i predugačkim, monotonim i nezanimljivim dijaloškim djelovima...nije realno za očekivati da bi više ijedan nastavak priče s istim likom dostigao približnu kvalitetu prethodnika, ne računam tu dio sa zvončicom hračkopljucom gdje ne očekujem ni tako loše nastavke...ipak u ovom filmu nisu se ni potrudili da opravdaju atraktivnost glavnog lika..žanr je to koji trpi pretjerivanje u fantastičnim idejama ali nikako ne trpi pretjerivanja u fantastičnim glupostima kojih ovdje ima i previše...., mislim da je vrijeme da Hugh uzme pauzu od lika kako ne bi dalje upropaštavao dobar imidž koji mu je dao svojim glumačkim izričajem, a koji ostatak ekipe anagažiran oko filmova o istom nije više u stanju pratiti...

  • #3
    2 1

    postova:416
    taurus @ 18.11.2013. 21:59

    The Wolverine je zapravo priča o Logan-u i njegovom preispitivanju smisla vlastite besmrtnosti nakon dešavanja u X Men:The Last Stand-u.Dok,sa jedne strane,suosjećamo sa Loganom kao tragičnim likom i pitamo se kakav život bi zaista bio onome ko bi posjedovao njegove sposobnosti s druge strane uopšte nismo emotivno uključeni u dešavanja vezana za bogatu japansku porodicu.U poređenju sa X Men Origins Wolverine ovo ostvarenje je nekoliko stepenica iznad međutim gledano kroz prizmu X Men serijala slabije čak i od Last Stand-a.Ako ništa drugo onda je sam kraj filma poslužio kao izvrstan set up za predstojeći Days of the Future Past.

  • #4
    1 0

    postova:216
    bureq @ 15.1.2017. 17:58

    prvi dio je bio ok, 5.5/10 ali ovo je katastrofa. Jedino sto valja u ovom filmu su efekti ali radnja je ocajna

  • #5
    0 0

    postova:603
    robertini @ 28.4.2017. 22:01

    meni je ovo čist Ok film, zanimljiva ideja kad sve nindže ga napadnu da bi ga svladali

    Više je rađen kao osobna Loganova priča, da je predosadannnnn

    I podsjeća na Bonda snimljenog u Japanu kao posvetu tamošnjim obožavateljima

  • #6
    0 1

    postova:542
    leon123 @ 16.3.2018. 9:49
    Nisam bas impresioniran ali je bolji od prijasnjeg,a.stostruko losiji od Logana koji je filmsko blago. 6.3/10
  • #7
    1 0

    postova:216
    bureq @ 16.3.2018. 13:06

    Prvi film o Wolverinu je jos i mogao proci ali ovo je uzas. Cijeli film ima 3 dobre scene.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala