Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Prizivanje

1 2 3
  • #16
    2 6

    postova:2916
    gorlock @ 9.10.2013. 21:12

    Dobar komentar @karter, kasnije sam još razmišljao o tom filmu i rekao sam sebi, hvala Bogu pa smo moja obitelj i ja kršteni (za razliku od onih u filmu), pa bi ne daj Bože kod nas to daleko teže prošlo (mislim na to zlo).

  • #17
    2 8

    postova:2527
    bearfoot @ 15.10.2013. 20:39

    klasičan horror odrađen na klasičan način kombinacijom prizora iz ranijih klasika žanra...a i ne znam što bi se više novo moglo izvući iz teme...bio bih zadovoljniji filmom da je manje oca i sina i duha svetoga a više borbe protiv demona ...od svega u glavi mi ostala muzička pozadina iz 56. minute filma, neda mi se istraživat tko svira ali stvar je genijalna i super se uklopila u prizor...

  • #18
    2 0

    postova:256
    manuel robbery @ 15.10.2013. 23:04

    Od ovakvoga filma, jednog od najboljih horora u zadnjih 15 ak godina, tebe je najvise dojmio soundtrack?

    Cime se boriti protiv demona nego bibiliom, stvarno ne razumjem sta pojedini pisu,  djavo, demon, sotona je vezan za vjeru i u svakom filmu o ezorcizmu zastupljen je reliijski motiv kao simbol odbrane od necastivog. Nisam vjernik ali ovaj komentar nema nikakvo utemeljenje.

  • #19
    4 0

    postova:8
    rogerdobrisvemi @ 17.10.2013. 14:51

    "The Conjuring", tj. "Prizivanje" je najbolji horror film kojeg sam u zadnje vrijeme pogledao.

    Pogledao sam ga sam poslije ponoći i u nekoliko navrata se dobro preplašio.

  • #20
    2 0

    postova:1
    ivan roglić @ 10.2.2014. 19:20

    Jedan od boljih horora u zadnje vrijeme, osim njega bi preporučio Sinister - ne kopira toliko prijašnje horore, odlična ideja i sama priča , Insidious 1 i 2 dio - remek djela! kada pogledate koliki je budžet uložen u snimanje a kolika je zarada sve ce vam bit jasno :)

  • #21
    0 2

    postova:40
    ad94 @ 4.3.2014. 19:07

    Ima atmosferu i zanimljiv je,ali radnja ide predvidljivim tokom i film s ovakvom tematikom je već viđen više puta,stoga 7/10

  • #22
    1 0

    postova:2
    csre @ 6.1.2015. 10:49

    Horore obozavam, a ovo je bio prvi horor nakon dugo vremena koji sam pogledao u kinu, a to ipak mijenja dosta stvari i daje jos jedan zastrasujuci faktor. Kao veliki ljubitelj zanra, film me zainteresirao vec kod prvog trailera na koji sam slucajno nabasao 3 mjeseca prije dolaska u nasa kina, buduci da je u moru smeca od horora izgledao kao film koji bi mogao imati dobru pricu, atmosferu, likove i naravno najbitnije, faktor straha.

    Jedna od glavnih premisa ovog film je bilo to da je raden po istinitom dogadaju. Buduci da danas svaki moguci ghost-haunting-demon film ima tu premisu, bio sam malo skeptican. Ipak, nakon sto sam pogledao film i shvatio da prica drzi vodu i da je dobro odradena, odlucio sam malo istraziti dogadaje iz ovog filma, te otkrio da je ovaj film jedan od rijetkih koji je stvarno iskoristio stvarne dogadaje, uz naravno malo slobode i pretjerivanja u nekin scenama. Veliki

    A sad malo o filmu, najprije o likovima. Prica prati sedmeroclanu obitelj koja se useljava u nvou kucu. I vec tu vidimo da je radnja poznata i od prije, nista posebno originalno. Originalnost ovog filma lezi u likovima kao sto su Ed i Lorraine Warren. Iako nisu prvi istrazivaci paranormalnog koji dolaze u pomoc obitelj u ukletoj kuci u ovakvom tipu filmova, oni su, za razliku od mnogih, savrseno okarakterizirani i publika je svjesna kakva je zapravo opasnost njihovog posla te rizika koji oni preuzimaju. Djeca u filmu, odnosno 5 djevojaka takoder su dobro obavile svoj posao, sto je rijetkost u danasnjim filmovima, dobra djecja gluma. 

    Redatelj James Wan vec je dokazao da zna sto radi sa Insidiusom iz 2010., a sada samo potvrdio da je jedan od najboljih, ako ne i najbolji redatelj horora u svijetu. ''The Conjuring'' je apsolutno remek-djelo horor zanra, unatoc pomalo neoriginalnoj premisi, film ima ono nesto sto hororima u posljednje vrijeme jako nedostaje, a to je kvalitetna prica, dobra gluma i odlicna rezija.

    Mali minus filmu nije zapravo vezan za film, nego za trailer koji je otkrio vise nego sto je mozda trebao o strasnijim scenama u filmu, te ako je trailer odgledan ta tenzija se smanjuje kada gledate film ukoliko dovoljno brzo povezete stvari i osobe koje se u tom trenutku nalaze u odredenoj sobi, a sjecate ih se iz trailera. Takvih scena nije mnogo, ali ih ima. To naravno ne utjece na samu kvalitetu filma, vec na opceniti prvi dojam.

    Sve u svemu, ovdje govorimo, po mom misljenju, o jednom od najboljih filmova godine, apsolutno najbolji horor film mnogo godina unazad, a i rekao bih jedan od najboljih horora ikad snimljenih.

    Ocjena: 10 

  • #23
    0 0

    postova:4
    adriana purić @ 19.8.2015. 13:16

    Horor je zakon,ovaj fim bi se trebalo imati u kolekciji,najveće pohvale!

  • #24
    0 0

    postova:101
    xxx333 @ 12.1.2016. 21:05

    Trailer za dvojkuCool

  • #25
    0 2

    postova:1474
    buffalobill @ 8.12.2016. 11:55

    ha posto ne vjerujem u duhove ali vjerujem u kolektivnu psihozu i histeriju nije bas moj izbor ,slabo ga se i sjecam,ali svidja mi se jedan THE OTHERS od Amenabara,s malo inteligentnijim pristupom nadnaravnom

  • #26
    1 2

    postova:392
    samuraj @ 8.12.2016. 14:16

    Sjećam se kad je film izašao te godine i kako je odmah postao mega popularan i zaradio brdo novaca na kino blagajnama. Razlog tome je to što su horori već dosta godina u banani, pa svaki i prosječan horor stekne golemu popularnost i naravno bezbroj nastavaka. I ovaj je točno takav, prosječan. Tema je već po milion puta obrađavana, film nije ponudio ništa novo, samo što je skuplja produkcija, a samim time bolji glumci i uvjerljiviji tehnički aspekti doprinijeli boljem dojmu.

  • #27
    1 0

    postova:422
    jana_banana @ 8.12.2016. 16:56

    Film je OK i to je sve - režija dobro odrađena, glumci solidni, no nije me baš streslo... Obožavam horore, i moram priznati da svaki puta jedva čekam nešto novo, što će me izbaciti iz takta, kao što su to bili filmovi Isijavanje, Poltergaist (kad sam vidjela "snijeg" na tv-u, samo takva jeza...).

    The Others su izvanredno zamišljen i poprilično dobro realiziran film, no dođe mi da urlam na sav glas - nisi mogao izbjeći komentare etc. u kojima već puno prije samog gledanja, ne doznaš glavnu caku filma - totalni bad!!!

    No sve u svemu - Prizivanje je solidan film i preporučam ga svim ljubiteljima straha - 7/10

  • #28
    0 2

    postova:1474
    buffalobill @ 8.12.2016. 18:19
    jana banana sto se tice filma the others apsolutno si u pravu,ja sam imao srece
  • #29
    0 0

    postova:207
    arina @ 9.12.2016. 2:28
    Odlican hororac s ozirom da ih baš i ne volim.Još po istinitoj prici.
  • #30
    0 0

    postova:207
    arina @ 9.12.2016. 2:30
    Odlićan hororac?s ozirom da ih baš i ne volim.
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala