Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Hitchcock

1
  • #1
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 1.3.2013. 23:01

    ovaj film samo koristi intrigantan lik i djelo slavnog redatelja u vlastitu promociju, ne donosi nikakvu dodatnu vrijednost, možda dijelom, prikazajući privatan život genija i probleme u produkciji Psycho-a, ali film mi izgleda potpuno beživotan i otuđen, kao i sama Hopkinsova maska u kojoj hoda kroz film kao zombi, lišen lucidnosti i strasti upravo zbog te neuspjele maske, takav dojam sam stekao...ne sviđa mi se niti perspektiva iz koje je ispričana priča...sporedne uloge puno su zanimljivije i nose film, glavni lik "samo" priča...ipak, priča je to o geniju filmske umjetnosti i zaslužuje da se pogleda, makar i u obrazovne svrhe....

  • #2
    2 0

    postova:200
    mary89 @ 2.3.2013. 14:56

    Ne zanimljiv film o jako zanimljivom covjeku.

    6/10

  • #3
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 20.11.2021. 22:56

    Nisam zadovoljna! Hopkinsa nakon ovakvog ostvarenja, ili bolje rečeno pokušaja ostvarenja lika, manje cijenim, maska mu je groteskna, kao i pućenje usnica kakvo Hitchkoku nije bilo svojstveno. Alfred H. je imao prirodno punačke usne, ali je normalno pričao, a Hopkins u pola filma ima duck face. Još ki je veći problem kaj u nekimscenama pući usne, u drugima ne. Helen je super. A kaj se ostalog tiče, slažem se s bearfoot.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala