Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ćaća

1
  • #1
    0 0

    postova:109
    myna @ 21.2.2013. 16:33

    zanimljiv, ali i predvidljiv film. da se već na početku naslutit o čemu se radi.

  • #2
    2 0

    postova:203
    franorobert @ 4.11.2013. 13:04
    Napokon na TV-u, za mene dugoiščekivani film...
  • #3
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.11.2013. 21:16

    Vrlo dobra drama.

    Prva polovica filma odlična, nakon toga film pomalo postaje predvidljiv.

    No ovo nije samo drama, ovo je drama sa elementima trilera, pa čak i horora u nekim scenama.

    Ovo je prije svega odličan hrvatski film na kojeg sam osobno ponosan.

    Moram spomenuti Ivo Gregurević je odličan i u ovoj ulozi kao i u svakom filmu u kojem je glumio. Vjerodostojno dočara lika kojeg tumači.

  • #4
    2 0

    postova:130
    krushka @ 5.11.2013. 1:36

    Meni loš film, neuvjerljiv. Puno su mi bolji neki Matanićevi raniji uradci.

  • #5
    1 0

    postova:311
    auran @ 5.11.2013. 11:18

         Nije mi se svidio film, ali ona scena u kojoj Ivo Gregurević

    i glazbena podloga u toj sceni su za antologiju. Zbog te scene se čovjeku sledi krv u žilama. Do izražaja je ponovno došla Matanićeva režija, no sve u svemu nije mi dobar film.Mršti se

  • #6
    1 0

    postova:507
    pandaboy @ 13.1.2019. 13:34

    Ni odličan Gregurević mi nije mogao spasiti ovaj zbunjeni filmski eksperiment.

    Nekad, negdje sam naletio na intervju od redatelja gdje je snimanje uspoređeno s Kubrickovim "The Shining", i premda je to rekao u šali, mislim da je ovo daleko od dobrog psihološkog trilera.

    Jeziva atmosfera propada što film ide dalje naprosto jer nema razrade motiva niti zadovoljavajućih naznaka na odgovore na pitanja. Sve je nadrealno, što je vjerojatno bio i cilj, ali se bez ikakvog pravog usmjerenja čini isprazan u sadržaju i karakterizaciji likova (a samo ih je četvero).

    Neki kažu da im je film bio predvidljiv, svaka čast, ja iskreno nisam na kraju znao kamo što vodi. Nije mi pomogla niti glazbena podloga koja je toliko glasna da sam imao osjećaj da bi trebao gledati neki Nolanov film i koja je u dijelovima potpuno nadjačala što likovi govore.

    Volim čudne filmove, no kada imaju barem nešto razrađeno u sebi, bilo riječ o psihološkoj karakterizaciji likova ili temama. Ovaj film ne posvećuje dovoljno vremena ni jednom od navedenih.

    Ovo je nekakav filmski eksperiment, no po meni neuspjeli i jako razočaravajući.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala