Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Valhalla Rising

1
  • #1
    2 0

    postova:23
    prometej @ 25.3.2012. 20:07
    ovo je jedan od onih filmova u kojima se ne progovore dvije pune rečenice ali je baš dobar i upečatljiv
  • #2
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 27.3.2012. 23:39

    Upečatljiv je zaista prava riječ. Trebalo mi je nekoliko dana da u potpunosti sa sebe stresem doživlja filma, pogotovo zadnjih 20-ak minuta.

     Btw, Mads Mikkelsen is a babe. I ako nekoga zanimaju neobični skandinavski filmovi (komedije, drame itd), toplo preporučam neke od naslova iz njegove filmografije, poput: Adamovih jabučica (Adams Aebler), Nakon vjenčanja (Efter Brylluppet) i Zeleni mesari (De groenne slagtere). A Kraljevska afera (En kongelig afaere) je trenutno u kinima
    .

  • #3
    0 1

    postova:2
    armin nuhanovic @ 2.11.2012. 18:34

    Film je veoma zapetljan i iskreno nema neki pravi zavrsetak kao inace,,gdje treba da se zavrsi pocetnja radnja,,,ali stoga ako volite dobre scene akcije ovo je pravi film ...

  • #4
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 2.11.2012. 22:16

    Ja prolupao dok sam gledao film, meni osobno nije legao, trebalo mi je vremena da se oporavim od doze gluposti (ali ne zabavne).

  • #5
    0 1

    postova:213
    zac @ 29.11.2012. 0:16

    Premetaforično, nije mi baš sjeo.

  • #6
    1 0

    postova:256
    karter @ 30.5.2013. 12:24

    Kao da gledate klasične vikinge iz 50-ih na tripu. Film izgleda kao da spojimo malicka i nasilje zadnjih gibsonovih filmova. Film je svakako pretenciozan s značenjima i krajem podložnim raznim tumačenjima. Ali mora se priznat unikatna ideja i kreativnost refna. Maestralno stvorena mistična, halucinatorna atmosfera s velim naglaskom na kinematografiju koja je hipnotizirajuća s onim maglama. Mislim jedini film koji sam gledao a da glavni lik jednu riječ nije rekao. JOš u pozadini neka psihodelična melodija pogotovo pri kraju, kod penjanja na onu planinu.

    Što se tiče radnje i sadržaja filma, vratimo se na stil i viziju. Nakon ovog refn će snimiti stilski sličan, ali široj publici više prilagođen drive koji je danas vjerojatno njegov najpoznatiji i kritički najhvaljeniji film, po meni svakako najbolji.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala