Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Jednog vedrog dana

1
  • #1
    0 0

    postova:37
    hrvoje_11 @ 13.2.2012. 20:46

    Ugodan film za cijelu obitelj, nešto više za osobe "treće životne dobi", koji se vjerojatno mogu poistovjetiti sa osjećajem da su ponekad (prečesto?) na rubu društva, "tehnološki višak", no ovaj film ih može nadahnuti i podsjetiti da vrijede više od puke ekonomske vrijednosti. Glavni lik upravo tako odbija prihvatiti sliku, o njemu samom, koju mu nameće okolina i pronalazi u sebi snage za pravi podvig.

     Film je posveta nesalomljivom ljudskom duhu, pun simpatičnih likova, od kojih neke nose teške i duboke traume iz davne prošlosti. Moglo bi se možda nešto prigovoriti nedovoljno detaljnoj razradi pojedinih likova i njihovih motiva, ali film nastoji biti "realističan" i ljudske odnose što vjernije dočarati svakodnevici koju proživljavamo, ali isto tako i pokazati na "skrivene dragulje" u našoj blizini, u našim bližnjima i pravim prijateljima koje često ne primjećujemo.

    Ništa spektakularno a ipak zanimljiva i solidna topla ljudska priča. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala