Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Valter brani Sarajevo

1 2
  • #16
    3 1

    postova:203
    franorobert @ 5.11.2013. 1:03

    @gorlock, ostavi postrance sve ideloške, političke i režimske boje kojima misliš da je obojan ovaj film, i što ti ostaje? sjajan film, zasigurno... jer većina svjetskih filmova ima iza sebe neko zaleđe koje promovira nekakve stavove. Ako kažeš za ovaj film da je smeće jer je nastao pod upravljačkom palicom ex-yu režima, onda možemo reći da su današnje npr. stripovske ekranizacije smeće jer ih produciraju kampanje koje samopromoviraju svoje stripovske svjetove?! Smiješno. Dakle, kao pravi filmoljubac ne smiješ gledate takve glupave parametre i na temelju njih ocjenivati film

  • #17
    2 1

    postova:203
    franorobert @ 5.11.2013. 1:06

    P.S. sigurno si gledao Arga. Argo je nastao pod instrukcijama američkih vlasti s namjerno iskrivljenim činjenicama o Iranu i pobuni, s ciljem da se uzburkaju neke današnje vode. Ipak, film je sjajan bez obzira na sitničave producentske podvale

  • #18
    2 3

    postova:260
    franz88 @ 5.11.2013. 16:16

    ..meni se bas sviđa film, ko film, a svim palim borcima Germanije u filmu

    samo za njih -Njemacka iznad svega!

    leti sokol visoko a vrane gaktaju i sismisi cice, samo nek gaktaju i cice nitko nije visoko kao soko!

  • #19
    2 3

    postova:256
    manuel robbery @ 5.11.2013. 17:03

    Garlock zvani dupli racun.

  • #20
    0 0

    postova:2
    tihos @ 23.2.2020. 20:20

    Ratni film, jednostavan, brz, čist, akcioni, zabavan. Bez podilaženja politici i bez patetike. Odlični dijalozi, gradnja napetosti.  I naravno... legendarna scena, kada njemački časnik shvaća tko je Valter... 

  • #21
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 24.2.2020. 8:54
    Štuka zove kondora...odličan film, odlični likovi, nitko nije spomenuo, ali najgledaniji strani film u Kini, Bata superheroj tamo...
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala