Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kill Bill 2

1
    0 1

nia @ 1.4.2011. 17:23

Lijena sam puno pisat', al' ovaj film zaslužuje koju pohvalnu riječ. Obožavam Tarantinov stil i uz Reservoir Dogs (naj vjerojatno zato šta sam ga gledala (pre)više puta ) i Inglorious Basterds Kill Bill ulazi u top 3 (Iove the swords!). Što se mene tiče (nimalo objektivno govoreći), Vol 2. ne zaostaje za prvim dijelom i ja ih uvijek gledam kao 1 film.

(Sad će me okorjeli fanovi napast' zašt nije Pulp Fiction u Top3 )

1 1

doom @ 1.4.2011. 20:43
    gledal sam kill bill 1,2 meni je to osobno cista banana od filma mozda zato kaj nevolim umu ...neznam ali nikad vise ga necu gledati!
    1 2

frxi @ 1.4.2011. 22:47
    cisto razvlacenje filma sranje samo litre i litre sranja i tarantia
    1 1

nia @ 1.4.2011. 23:01
    cisto razvlacenje filma sranje samo litre i litre sranja i tarantia
    FRXI

Blasphemy!

Gledano u okvirima žanra, film je među najboljima. A Tarantina ili voliš ili ne podnosiš, nema sredine Wink

0 1

zappap @ 1.4.2011. 23:32

Zabavan film, u komadu. Ne znam više gdje dođe do podjele, gledao sam skupa oba dijela. Pai Mei edukacijska epizoda odlična, mislim da je to u Vol.2.
    1 0

doom @ 1.4.2011. 23:44

Blasphemy!

Gledano u okvirima žanra, film je među najboljima. A Tarantina ili voliš ili ne podnosiš, nema sredine Wink

niA

nebi se slozil sa time....meni su neki dobri stovise predobri a za neke zali boze vremena koje sam potrosil na gledanje(meni osobno)....tak da bar kod mene ima te sredine:)
    2 0

bearfoot @ 2.4.2011. 1:19

po meni ,KB2 je bolji dio filma, ako ništa drugo, onda zbog hektolitra manje krvi....

3 1

padela @ 5.2.2012. 12:28

Zanimljivo, ja mrzim krv i nikad ne gledam scene s realistično prikazanim ubojstvima. Ali Kill Bill mi je gušt od početka do kraja! Najjeziviji su animirani dijelovi, ostalo mi izgleda kao parodija, stilizirano nasilje, tako da onda i nije nasilje.

Muzika je fantastična! 

Ne znam zove li se to da ja "volim Tarantina" i baš me briga. Jedva čekam da se večeras instaliram pred TV s padelom kokica. 

2 4

khan @ 8.2.2012. 17:48
    Smeće prvi dio,drugi još veće smeće
    0 2

mesrine @ 9.2.2012. 15:18
    Smeće prvi dio,drugi još veće smeće
    Khan

opinions are like assholes.everyone has it.

meni osobno bolji prvi dio,ni kapi krvi previse Laughing

tarantino je lipo odao pocast ovoj vrsti umjetnosti kroz ova dva filma..

1 13

karakteran @ 9.2.2012. 18:09

prvi je loš, drugi je još gori. tarantino dno dna. po običaju. misli čovjek da je dovoljno nabrijat film s zgodnim kokama puno atraktivnih poteza i krvi i eto ti ga na! šipak.

onaj brazilac koji je režirao troopa elite (oba filma su odlični) može mu dat par besplatnih savjeta kako napraviti dobar film. 

1 1

buffalobill @ 29.9.2012. 23:11

kill bill 2 mi je bolji,dapaće odličan film,hannah,carradine,madsen su sjajni,glazba je izvrsna,umjetnost..

0 1

robertini @ 5.11.2019. 21:56

meni se i u prvom i u drugom dijelu najviše sviđa - fotografija! Šminkerska fina boja slike

Pa onda likovi, mjuza eventualno priča i to je to

Vidi se rad stvarnog filmofila

0 0

jeremiah @ 9.11.2019. 21:18
    Jedva čekam Kilbil 3,4........a četrnajsti dio, ujedno i završetak sage, poznatiji i kao Kilbildebil mi je fenomenalan. Možda da je malo više 0+ krvne grupe bilo bi neprevaziđeno.Kak ti međede veliš: ”karamkera”. Ha ha.I stvarno si u pravu. Baš ga kara. I ne da mu disat.Stvarno je prozreo Tarantina i to u bocu.
    0 1

samuraj @ 9.11.2019. 21:32

Tko kaže da je film glup taj ga očito nije shvatio, a smisao mu je vrlo razumljiv. To što se nekome ne sviđa to je druga stvar. Iskreno nisam ni ja nešto posebno lud za "Kill Billom", ali ovdje je Tarantino još uvijek imao inspiracije za napraviti barem zanimljiv film, tako da pozitivan dojam svakako je ostavio na mene. Po meni bezpotrebno je uspoređivati prvi i drugi dio kada se u biti radi o jednom filmu podjeljenom u dva djela. Na mene su oba djela ostavila isti dojam.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2019 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala