Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tri dana Kondora

1
  • #1
    0 2

    postova:494
    beno @ 11.11.2010. 11:33
    Sta je falilo prijevodu: "Tri kondorova dana"? Tako je od stoljeca sedmog bilo prevadjano...
  • #2
    2 1

    postova:147
    mandrak @ 4.3.2016. 10:47

    ... Kondore javi se .... ođe Kondor ..... svakako ću ga pogledati nemrem se više sjetit detalja i reakcije na film kojeg pogledah u mladim danima ali čim je tu tercet Pollack - Redford - Dunaway (da ih sad sve ne nabrajam (Houseman, Sydow)......   nemre bit loše :( ....

  • #3
    2 1

    postova:20
    rolotomassi @ 4.3.2016. 13:27
    Gleadao ga nedavno. Film je star 40 + godina i zanimljivo je to da je u danasnje vrijeme tesko naici na ovako dobar spijunski triler. Preporucam i onima koji su skepticni zbog starosti filma. Obavezno pogledati
  • #4
    1 0

    postova:237
    pisatel @ 5.3.2016. 17:38

    Pravi špijunski triler gdje Redford kao knjižničarski agent čitanjem zadobiva gotovo nadnaravne špijunske sposobnosti i bori se kroz zavrzlamu unutar zavrzlame obavještajnih agencija.

    Cijelo vrijeme podsjeća na ozbiljnu verziju Alana Forda nekako.

    Film je prepun detalja koje je teško popratiti na prvom gledanju i zahtjeva punu pozornost gledatelja da poprati logiku i tok svih zbivanja, ujedno prikazuje kako je špijunaža u dobra stara vremena donekle funkcionirala dok nije bilo moderne tehnike.

    Faye Dunaway je vrlo solidna, a naravno i cijela glumačka ekipa poznatih imena je na razini...

    Špijunski triler kako se to nekada radilo sa napetim zapletom umjesto niza spektakularnih efekata i pucnjava...

  • #5
    0 1

    postova:559
    nelson @ 5.3.2016. 18:17

    faye dunaway je prelijepa ... film je nasilan   ali zanimljiv .tipično za 70e  i trilere.ovo je ipak špijunski film ocjena 5

  • #6
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 5.3.2016. 18:33

    facsinantna je ta atmosfera filmova 70-ih, fotografija, scenografija, smirena, detaljizirana radnja ali nikako dosadna...tipičan također po političkoj angažiranosti...

  • #7
    2 0

    postova:559
    nelson @ 5.3.2016. 23:58

    da bearfoot pozz ono vrime vietnama nixona forda cartera,muzika dobra.ima nešto u tim filmovima 70ih a tek lipe žene mmmm

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala