Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Carrie

1 2
    0 0

klaudio89 @ 2.4.2021. 20:03

ja kad sam prvi puta ovo pogledao,bilo mi je pomalo neobično,ali kasnije me je od takve telekineze ulovio strah u glavi kad sam vidio sav taj užas,pogotovo u trenutku kada su lijepu djevojku zalili s kantom krvi,pa onda ta glazba sa noćne more,i trenutak kad je telekinezom zatvorila sve oko sebe i počela uništavati sve pred sobom i sve dok nije došla u kuću gdje ju je njezina zla majka pokušavala ubiti,dok onda i nju nije ubila,i onda pritom za sobom povukla svu kuću,a da ne kažem onaj kraj filma kada je djevojka otišla do njezinog groba,i onda kad je ruka izletila pred njom,kako me je taj dio iznenadio,fenomenalan film,a remake isto nije loš,samo što je gotovo preslikan kao i original,tako da radi novijeg vremena mi uopće i ne zastrašuje previše

0 0

chunmin898 @ 6.4.2021. 11:19

The contents you share are really helpful to me. I hope you will provide more great information. us map

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2021 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored Moj TV - TV Program za 200+ kanala