Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Taksist

1 2
  • #16
    3 0

    postova:2527
    bearfoot @ 31.1.2020. 9:22
    Travis već dolazi u radnju filma mentalno poremećen, njegova paranoja i asocijalnost bi i iz potpuno benigne situacije napravile kaos, pa u tom kontekstu ne povezujem okolnosti radnje s njegovim "pucanjem"...samo su ubrzale neizbježno, ali nisu uzrok, u bilo kojem okruženju rezultat bi bio isti...kaosu u njegovoj glavi dodan je i kaos mračne strane velegrada, pa ovaj film ništa novo ne donosi u socijalnom smislu, ali glumački i redateljski svakako je vrh filmske industrije...detalji kao npr fokusiranje na odvratni lakirani dugi nokat na malom prstu svodnika dok grli Iris i priča joj bajke, ili puknute hlače prodavača dok mlati upucanog lopova šipkom, a ima ih nebrojeno, čine ovaj film velikim i realističnim, picajzla bi rekla da ima i propusta, kao npr neuvjerljivi plač i reakcija male Iris kad Travis upadne pucajući u sobu...prekrasna Cybill, anđeoski kontrast likovima i zbivanjima ostaje u završnoj fantaziji utjeha i glavnom liku a i nama bome
  • #17
    2 0

    postova:348
    masina @ 24.3.2020. 21:08
    Medvedja šapo, daj i meni malo toga na čemu si ti...😜😝🐿 and i’m talking to you!
  • #18
    3 0

    postova:2527
    bearfoot @ 25.3.2020. 14:07
    E nedam...moje i samo moje
  • #19
    2 0

    postova:208
    jeremiah @ 1.5.2022. 21:24
    Da ne razglabam previše o filmu koji s vremenom postaje dijelom pop ikonografije i supkulture,kojem je reputacija s vremenom samo rasla i o kojem je već sve rečeno, skrenuo bih pozornost na mejn tim legendarnog Bernarda Herrmanna koja se provlači kroz cijeli film. To mu je ujedno bio i posljednji skladateljski uradak.Nažalost. Masterpis kao i sam film
  • #20
    0 0

    postova:7
    20cent @ 18.3.2023. 20:46

    Ovaj film me bacio u višednevnu depresiju. Prerealno, osim holivudskog završetka.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala