Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kraljevstvo nebesko

1 2 3
  • #1
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 26.9.2010. 21:59

    Ovo veče je zaista bogato filmskom ponudom na tv postajama.

    Interesantno kako ovaj film prolazi neopaženo, osobito kod ženske publike (pri tome mislim na glumca Orlando Bloom-a) ili će pljuštati komentari nakon filma. 

    8/10

  • #2
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 26.9.2010. 22:14

    Neee, dobar je film. Ali ko za vraga nikako da se sjetim cijele radnje. Znam zašto je otišao i kako se vratio, a sve u međuvremenu mi je blank.

    Usput, većina žena preferira da postoji i ženski "komad", tako da se vide česti izljevi ljubavi. 

  • #3
    0 2

    postova:1962
    aya @ 27.9.2010. 0:01
    Jooooj, pobjeg'o mi je...namjeravala sam gledat' i...zaboravila
  • #4
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 27.9.2010. 16:20
    Jooooj, pobjeg'o mi je...namjeravala sam gledat' i...zaboravila
    aya

    Mislim da ga imaš na programu HBO on Demand ako ti što znači.
  • #5
    0 2

    postova:1962
    aya @ 27.9.2010. 23:20

    Mislim da ga imaš na programu HBO on Demand ako ti što znači.
    gorlock

    Hvala, al' nemam HBO...
  • #6
    0 3

    postova:2916
    gorlock @ 27.9.2010. 23:25

    Hvala, al' nemam HBO...
    aya


    HBO on Demand imaš samo u Max tv-u, a sada ti je dobra prilika za uzeti ako nemaš.

    Ali OK uvijek je tu i download ! 

  • #7
    0 2

    postova:1962
    aya @ 27.9.2010. 23:41


    HBO on Demand imaš samo u Max tv-u, a sada ti je dobra prilika za uzeti ako nemaš.

    gorlock

    Uzela i vratila neraspakiran još prije 1,5 god, nekaj se nije moglo složit - ne ide na više TV-a ili treba gomila žica po cijelom stanu ili tak nekaj. Zato je tu kabelska Wink.
  • #8
    1 2

    postova:1
    lordbreaker @ 14.11.2010. 18:22
    Film je jedan od najboljih ;)
  • #9
    0 0

    postova:37
    hrvoje_11 @ 14.11.2010. 20:11

    Zanemarimo li tu "sitnicu" da Hollywood iskrivljuje povijesne činjenice o kojima se o filmu radi, film mi se osobno učinio dosta zanimljivim i vizualno dojmljivim.

    Nažalost, nisam fan Orlanda Blooma (ne sjećam se nijednog filma u kojem me impresionirao), ali zato je ostatak filmske ekipe nevjerojatan. Neeson, Irons te odlični D. Thewlis (7 godina u Tibetu)... Edward Norton, iako pod maskom, ponovo je pokazao zašto je jedan od najboljih glumaca današnjice.

    E. Green blago rečeno komad ;)

    Scene bitaka su prilično impresivne... Postoje 2 verzije, kraća i dulja (redateljska), nadam se da će ovo biti ova potonja.

    Sve u svemu, film koji ne bi trebalo propustiti, ali bi bilo dobro provjeriti točne povijesne činjenice o stvarnim likovima (dovoljno je potražiti na Wikipediji).

  • #10
    0 2

    postova:1
    muramar @ 14.11.2010. 20:51
    Za sve ljubitelje ranog srednjeg vek i križarskih ratova najtoplije preporučujem: Kurt Frischler: Sijaj i sjene križarskih ratova (Das Abenteuer der Kreuzzüge).
  • #11
    0 1

    postova:1962
    aya @ 18.11.2010. 12:59
    Jooooj, pobjeg'o mi je...namjeravala sam gledat' i...zaboravila
    aya
    Yeeeeiiiiii....evo ga opet, i nije im dugo niti trebalo!
  • #12
    2 1

    postova:311
    auran @ 18.11.2010. 15:34
    Znam da je film dobio neke nagrade, ali mene se nije pretjerano dojmio, iako jako volim taj žanr, i Orlando odlično izgleda;) U filmu je uvijek odličan Jeremy Irons, a Nortonova izvedba je impresivna, iako je pod maskom, dok me Eva Green razočarala. Unatoč kvalitetnoj režiji i vrhunskim specijalnim efektima, što se mene tiče, filmu nedostaje duha...
    niA

    Slično sam i ja pomislio nakon prvog gledanja, jer mi je Orlandova "bezlična" gluma kvarila dojam inače sjajno režiranog, punokrvnog, akcijskog spektakla. Liam Neeson, David Thewlis i Jeremy Irons maestralni su u svojim ulogama, gdje briljiraju u svakom kadru u kojem se pojave! Drugo gledanje popravilo mi je cjelokupni dojam o filmu i Orlandovoj glumi! Osobno mislim da se Eva Green sjajno uklopila među muške kolege i dolično odigrala Sybillu.

    Ne znam ako znate, ali onaj čelavi lik, koji je Balianu u Svetoj Zemlji desna ruka, zapravo je hrvatski glumac Velibor Topić (glumio je Vialija u Milićevom filmu "Živi i mrtvi").

    Kako bilo da bilo, onaj tko se odluči večeras pogledati "Kraljevstvo nebesko" neće ostati razočaran. Političke intrige, sjajno pogođena atmosfera vremena koje obrađuje, te veličanstvene masovne scene borbi i završne opsade Jeruzalema, ostavit će vas bez daha. 

    P.S. Aya, nemoj i ovog puta propustiti "Kraljevstvo nebesko". ; )

  • #13
    1 1

    postova:1962
    aya @ 18.11.2010. 16:05

    P.S. Aya, nemoj i ovog puta propustiti "Kraljevstvo nebesko". ; )

    Auran
    Neću, neću - ubilježeno štampanim slovima !!! 
  • #14
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 18.11.2010. 18:52
    Neću, neću - ubilježeno štampanim slovima !!! 

    aya


    Aya, vidiš kako te vole na televiziji.

    Tko čeka - dočeka, ili kako bih ja rekao, strpljenje je ključ uspjeha. 

  • #15
    2 2

    postova:1962
    aya @ 19.11.2010. 0:41

    Evo, ja pogledala i jaaako mi se svidio, čak bih rekla za visokih 9/10.

    Glumačka ekipa je impresivna, iako mislim da je Bloom imao dovoljno prostora za pokazati i malo više. Već je vrijeme da osim lijepog lica pokaže da zaista zna glumiti. Mislim, nije da ne zna, ali me ipak nije bacio na koljenaWink.

    Izvrsne role Neesona, Ironsa, Siddiga (njega, čini mi se, nitko u komentarima nije baš zapazio), tajnovitog Nortona i Topića (koji me neizrecivo podsjeća Ivana Ljubičića, i to ne samo zbog ćelenke Innocent).

    Scenografija i fotografija su fantastične, masovne scene bitaka također (iako krvi zbilja ima do koljena).

    Zapravo, najslabija u filmu je sama fabula, kojoj sada nema smisla nabrajati mane, ipak je to samo film.

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala