Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kajmak i marmelada

1
  • #1
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 26.9.2010. 20:11

    Očekivao sam urnebesnu komediju od ovog film, kad ono.........

    Inače ovo je redateljski debi poznatog vođe nadrealista - glumca Branka Đurića - "Đure" 

    Film ima par dobrih fora, ali nije komedija, više je drama, tužna priča o realnosti svijeta u kojem živimo, priča o stereotipovima društva u ovom slučaju jednog prosječnog čovjeka koji je došao iz jedne sredine u drugu.....

    Zapravo predrasude i stereotipi su najeksponiranija pitanja kojim se ovaj film bavi i ne znači da uključuje samo dvije nacije u ovom slučaju slovence i bosance. Toga ima u svakom društvu. 

    Inače film je postao najgledaniji "slovenski" film svih vremena ! 

    Svakako preporučujem pogledati. 

  • #2
    0 0

    postova:540
    zubak @ 26.9.2010. 20:57
    Nisam gledao,al kad ti kazes,to je sigurno ok
  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 26.9.2010. 22:19
    Ostala sam prilično tužna nakon ovog filma. Ne bih ga htjela ponovno odgledati.
  • #4
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 1.10.2010. 16:30
    a davno sam gledao ovaj film.tak da ga se baš ne sjecam.al mislim da je solidan i gledljiv
  • #5
    1 0

    postova:130
    krushka @ 25.5.2013. 22:36

    Dajte ljudi, film je odličan. Ne znam... možda treba znat slovenski da bi skužio kaj je smiješno. Božo pojma nema slovenski i ko to čuje to je urnebes, osim toga,  to je prekrasna ljubavna priča.

  • #6
    0 0

    postova:112
    fiorano @ 9.6.2019. 20:20

    Odličan film, sjajna priča i primjerena doza humora. Scena s kamionom te scena utjerivanja duga s Bitorajcem - neponovljivo. :-D

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala