Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Psiho

1 2
  • #16
    1 0

    postova:237
    pisatel @ 20.6.2016. 14:13

    Svima poznati film i scene iz filma koji je udario temelje psihološkog horora, koji nema potrebu za bajkovitim čudovištima ispod ormara (niti recimo malom djecom ili lutkama) da bi zastrašio gledatelja.

    Odgovor na izvor straha je u svima nama u potencijalu psihologije koja leži u svakom čovjeku i to je izvor uistinu inteligentno zastrašujućeg pristupa koji bi trebalo biti temeljem više horor filmova.

    Najčešće prave horor priče izviru najviše u slučajevima ljudi koji nas okružuju, koji su često potpuno izvan svake sumnje i nežive u izoliranim i sablasnim kućama...

    Elementi filma kao što su zvuk i glazba izuzetno pridonose iskustvu pomalo jedinstvenog filma koji provjereno svima koji su ga gledali ostane u sjećanju.

  • #17
    1 0

    postova:559
    nelson @ 20.6.2016. 15:25

    da čokoladnim umakom jer je film bio crno bijeli,ne znam zašto se hitchock htio igrati boja je došla 1950,ali odličan film uvik ga rado pogledam

  • #18
    0 0

    postova:20
    kruno14 @ 21.7.2019. 15:12

    remek djelo, genijalnost filmske umjetnosti

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala