Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Free Solo

1 2 3
  • #1
    3 1

    postova:1962
    aya @ 3.3.2019. 13:41

    Mislila sam potražiti na netu, ali NatGeo se požurio i večeras imamo premijeru Oscarom nagrađenog najboljeg dokumentarca! Osmijeh

  • #2
    0 5

    postova:1473
    buffalobill @ 4.3.2019. 4:23

    ako bude sniman igrani film Aleksu ce glumiti Rami Malek a trebao bi Slavko Stimac,film je osrednji,sve skupa je to prilicno dosadno za nas amatere,a kad bi ga usporedio sa zadnjim koji sam gledao o Amy Winehouse  ovaj je smijurija

  • #3
    3 1

    postova:1962
    aya @ 4.3.2019. 17:18

    buffalobill, ti brkaš dokumentarni film s biopicom, što je neusporedivo. Meni je film odličan, napet (iako smo Alexa vidjeli na dodjeli Oscara, pa znamo da nije...jelte), fotografija je odlična, a priroda Yellowstonea prekrasna! Sam El Capitan je nešto fenomenalno, čudo prirode, voljela bih ga vidjeti u živo.

  • #4
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 4.3.2019. 17:50

    znaci koji od dva navedena filma nije dokumentarni?

  • #5
    2 1

    postova:1962
    aya @ 5.3.2019. 0:11

    Spomenuo si Ramija Maleka, pa sam se referirala na Bohemian Rhapsody. Inače, kao film, Amy ovome nije niti do koljena, osim ako si fan Amy Winehouse.

  • #6
    0 6

    postova:1473
    buffalobill @ 5.3.2019. 1:09

    ma kakav Bohemian Rhapsody? nisam nikaakv posebni Amy fan,ali pa ovo s tim Aleksom je neozbiljno,pa to je za tinejđere,iskreno ja za tog covjeka nikad nisam cuo,mislim stvarno ti zavidim sto si tako ushicena sa par losih kadrova prirode i redom dva kvazimudrosti o smrti ..
    usput mucim se s  MIljenicom,Colmanica ide u grotesku,film je pun nepotrebnih vulgarnosti,kao one trecerazredne serije tipa Igre prijestolja i siicne,necu to moci odgledati do kraja,to je prejeftino za moj ukus
    znaci zasad Balade o Busteru Scruggsu i ta Roma,ovo drugo ajajajj bozesacuvaj

  • #7
    6 1

    postova:1091
    yuma @ 5.3.2019. 11:02

    Hell, yeah! Ovaj dokumentarac sam željno iščekivala! Hvala Aya kaj si komentirala pa mi je izašlo ko reminder. Pogledat ću ga u idućem emitiranju, taman u subotu navečer (iduću). Kokice, pivo i zadržavanje daha Iznenađen

    Buffalo, briješ... Ovaj film spada u avanturističko-biografske dokumentarne filmove, a postoje i drugi dokumentarni (glazbeni, politički, povijesni; filmovi s biologijskim, ekološkim, ekonomskim temama itd.). Zašto bi itko uspoređivao ovu krasotu u kojoj je naglasak na prirodnim ljepotama, avanturi i hrabrosti i ludosti jednog čovjeka i dokumentarni biografski film o pokojnoj glazbenici? Kao i u svemu, svaki od njih ima svoju publiku. Ok, tebi je ovaj film dosadan, iako ne kužim zašto ti je dosadan, kažeš, kao amateru; jesi li glazbenik ili scenski radnik pa ti film o Amy nije dosadan jer nisi amater?. Ako te općenito ne zanimaju teme kao što su ekstremni sportovi ili čuda prirode, zašto se uopće upuštaš u komentiranje istih? Meni ne pada na pamet za neki povijesno-ratni dokumentarni film pisati osvrt jer nema šansi da ga uopće pogledam, a svaki put kad bi probala nešto takvo gledat sam zaspala. Znači, po defaultu bi pisala da je glup i dosadan... Nema smisla...

    Uglavnom, jedva čekam pogledat ovu vizualnu poslasticu Cool

  • #8
    2 4

    postova:1473
    buffalobill @ 5.3.2019. 11:28

    neeee nemoj gledat,nema nista od toga u filmu,losa fotografija,losa rezija kao i sama produkcija,onaj film o Amy je fascinantan u svakom smislu,njega gledaj ili Ime Dobrica prezime nepoznato sa Slavkom Stimcem,to je sad in
    a sto se tice tog Axela,njegove bivse cure su bile u pravu ,mali je psihopat sa naucenim(citaj odglumljenim)socijalnim vjestinama,nemoj gledat molim te,razocarat ces se

  • #9
    2 0

    postova:507
    pandaboy @ 5.3.2019. 13:18

    Nisam gledao ovaj, nekako nisam imao interesa trenutno za tu temu, no sad kad sam pročitao 

    mali je psihopat sa naucenim(citaj odglumljenim)socijalnim vjestinama

    e sad ga tek želim pogledati jer me zanima kakav je taj lik Plazi jezik

  • #10
    3 0

    postova:1130
    mario @ 5.3.2019. 13:38

    Mene je oduševio. O penjanju ništa ne znam ali kad sam slušao Alexa kako priča o tome i misiji odmah sam se uživio, jednostavno moraš navijati za njega i cijelu tu ekipu. Čak i ako znamo kako film završava zadnjih 20 minuta je i dalje napeto

    Lik je čudan ali i karizmatičan i nimalo dosadan. Dodamo još svemu tome izvrstnu fotografiju i uopće me ne čudi što je film dobio Oscara. Zaslužen hype imo.

  • #11
    4 1

    postova:1962
    aya @ 5.3.2019. 14:13

    Ono što je mene tijekom filma posebno zainteresiralo (nije spoiler) je njegova pretraga mozga magnetskom rezonancom, gdje je utvrđeno da mu amigdala uopće ne reagira, a ako znamo da je amigdala dio mozga zadužen za strah, onda su neke stvari puno jasnije.

    A ti buffalobill, nemoj mi "zavidjeti što sam bila tako ushićena sa par loših kadrova prirode i redom dva kvazimudrosti o smrti", čime neskriveno insinuiraš moju intelekualnu ograničenost. Nisi ti za to kapacitiran, to nisu upjeli niti puno pametniji od tebe. Namiguje

  • #12
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 5.3.2019. 16:23

    Smije se  hehehe, udarci ispod pojasa... Ma svi se volimo Smije se

    I, fakat, Buffalo, stvarno nisi razmišljao kad si pisao mali je psihopat sa naucenim(citaj odglumljenim)socijalnim vjestinama

    Taj film onda ima i više štofa nego sam očekivala hahahaha!

  • #13
    1 2

    postova:1473
    buffalobill @ 5.3.2019. 17:34
    ma htio sam mu napraviti reklamu makar i negativnu, jer ga nitko ne bi gledao niti cuo za tog mladica.. boze Aya "PUNO pametniji",pa kakvi su to onda lumeni?!
  • #14
    1 2

    postova:392
    samuraj @ 7.3.2019. 0:37

    Razočaravajuć dokumentarac. Tema je savakako imala potencijala i bez obzira na to što naravno ovakve stvari nekog zanimaju više, a nekoga manje, teško da itko može ostati hladan na jedan ovakav podhvat. No eto, nakon gledanja ja sam ospio ostati potpuno hladan isto kao da sam gledao obično kampiranje, a ne jedinstvenu i po život opasnu avanturu. Niti me je fascinirao njegov podhvat, niti me je fascinirala njegova ličnost. Zapravo lik se čitav film samo nešto hvali i to stvarno postaje kroz neko vrijeme nepodnošljivo.

    Očito mnogi ne razumiju da razlika između dokumentarnog i igranog filma uopće nije velika. Niti u jednom, niti u drugom tema ne znači ništa ako je redatelj loš, a glumci ili stvarni likovi nezanimljivi. Treba priču znati ispričati. Osobno, svaki dokumentarac s Stipom Božićem je zanimljiviji od ovoga.

  • #15
    1 3

    postova:1473
    buffalobill @ 7.3.2019. 14:16

    .... dozivio sam ga slicno kao i ti,ma nema taj mali nista u sebi,"ravan" je i stvoren za to sto radi,to se vidi i u odnosu sa curom i poglavito na kraju kad uspije,,cak se ne zna ni veseliti,kad govori maloj da bi se i on rasplakao(ali to jos nije dobro uvjezbao op.a.),a i normalan covjek bi se isao napiti a on je isao vjezbati
    takav je i cijeli film, ravan bez emocija i bez klimaksa na krajui,a Stipe je za njega bog sa cijelim spektrom osjecaja i normalnosti
    evidentno je da ovdje ima dosta ljudi koji ne poznaju osnove psihologiije,a i prilicno su sugestibilni

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala