Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Wonder Woman

1
  • #1
    3 8

    postova:108
    lukas abramović @ 9.6.2017. 19:36

    Da vam odmah kažem, ovaj film je pokora za sve one grijehe koje je DC počinio sa BvS-om i Suicide Squadom...

    Wonder Woman je iznadprosječno dobar film koji aposlutno veličanstveno prikazuje najpoznatiju svijetsku heroinu, onako kako takav jedan lik i zaslužuje.

    Gal Gadot je definitvno pokazala da može nositi teret jednog takvog lika na svojim leđima. Njezina gluma je na vrhunskoj razini i tijekom borbe (i to ne govorim zato što je tijekom borbe polugola), ali i tijekom ostatka filma gdje je morala dobro pokazati Dijaninu nesnalažljivost u muškom svijetu.

    Chris Pine je pridonio kvaliteti filma sa dobrom odmjerenim, i što je još važnije, ne previše isfuranim humorom što svaki superherojski film treba imati.

    Akcijske scene su vrhunski režirane te izgledaju veličanstveno....Iskreno, kada se Ares otkrio bio sam malo razočaran što je boga rata utjelovio neki tip koji izgleda kao da nema krvi u licu, ali kada je došlo do konačnog obračuna, gdje je došao do svog oklopa i super-moći, postao je puno...slađi.

    Finalna borba je stvarno nešto što će vam blještati pred očima narednih dana nakon što ste pogledali film. Iskreno, takvu veličanstvenu borbu nisam vidio još od dvoboja Darth Vadera i Obi-Wana na Mustafaru u "Osveti Sitha"

    Definitivno je riječ o najboljem filmu DC Extended Universea, i općenito najboljem DC filmu još od legendarnog The Dark Knight Risesa. Wonder Woman je vratila DC na pravi put...sada treba vidjeti može li Justice League nastaviti tako.

    Iskreno od Justice League ne očekujem neki mega-spektakl kao od, recimo, Avengers:Infinity War, jer iako se DC vratio na pravi put, još uvijek mora puno kruha udrobit u mlijeko ako hoće dobiti MARVEL. Ali kakav god da bude Justice League, barem se možemo veseliti još jednoj izvedbi Gal Gadot kao Wonder Woman.

    Ocjena: čvrsta, pozlaćena i draguljima ukrašena DEVETKA...

  • #2
    3 7

    postova:2527
    bearfoot @ 26.6.2017. 17:02

    ja bi rekao sasvim prosječno za superheroj filmove...od posebno neuvjerljivog početka, neuvjerljivih likova, neuvjerljivog humora, teško sam izdržao do druge polovine filma kad se počinje zbivati i ponešto zanimljivo...radnjom i tempom podsjeća me film na prvog kapetana ameriku, neujednačeno s puno dosadnih dijelova, pa se nadam da ovu junakinju očekuje isto tako uspješna karijera...neki prizori su potpuno upropašteni lošom animacijom, preočigledno je gdje ulazi dublerica, Gadot je prelijepa žena, ali daleko od atletske građe i bilo kakve mišićne definicije....

  • #3
    4 2

    postova:108
    lukas abramović @ 27.7.2017. 23:20

    rorschach, ima li ijedan film na ovom portalu kojeg ti nisu ispljuvo? Mislim znam da svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali od svih ovih negativnih komentara pitam se ima li ijedan film koji tebi valja? 

  • #4
    0 6

    postova:9
    david_dunn @ 11.8.2017. 17:06

    Kad vidim da svi pisu evo i ja cu . Vrh film  . Gal Gadot fenomenalna kao Wonder Woman/Diana Prince . Ovo djelo vraca dc nazat na stazu gde zasluzuje nakon ocajne S.S i BvS theatrical cut . Al jos ne razumjem zasto neki ljudi hejtuju ovaj film Mršti se

    10/10 

  • #5
    1 7

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 24.8.2017. 15:50

    Jako jako dobar film . DC se konacno opet vraca na staru dobru pateku nakon katastrofalnog SS i morbidnog BvS theatrical cut . Gal Gadot je bila odlicna kao WW/Diana Prince . Chris Pine isto dobar kao Steve Trevor . Drugi likovi , dijalozi , rezija sve dobro . Tako da da ne tupim dalje sve na sve ovo je sigurno u top 5 najbolji superherojske filmove . Well Done Dc/Patty 

    10/10 

  • #6
    2 5

    postova:256
    karter @ 27.9.2017. 12:53

    Ocjene na rt su sulude, ja to racionalno ne mogu objasniti. Pretpostavljam da je to zato jer je to ipak prvi veliki ženski superjunak, feminizam pršti na sve strane, ženska je redateljica i sl. a hoolywwod se barem prema vani hvali svojom liberalnošću, jednakošću i sl. glupostima. Film je prosječan, dobili smo ženskog kapetana ameriku, prepunog ideala, moralnu vertikalu, koji se ne snalazi u modernom društvu i kojega ukratko društvo ne zaslužuje. U usporedi s BvS barem radnja lakše teče, režija je korektna, kraj s mega bitkom uvijek isto, ali gal gadot je naprosto predivna, ne znam jer je to cgi negdje upotrebljen ili se izvježbala, ali kad gola trči prema rovovima čista desetka. 10/10

  • #7
    2 4

    postova:216
    bureq @ 3.10.2017. 3:38

    Meni ovaj film nije nista posebno. Izgleda mi kao zenski kapetan amerika u 1. sv. ratu. Radnja nista posebno, jedino sto mi se svida je naravno Gal Gadot :) Izbor glumca za Aresa je ocajan. Skoro sam umro od smijeha kada sam vidio tko je Ares. Ne razumijem zasto ljudi daju desetke za ovaj film koji nije nista posebno. 

  • #8
    1 1

    postova:228
    atlantiday @ 15.8.2020. 14:37

    Ništa posebno. Netko je usporedio s Captain America. Tu su negdje.

  • #9
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 15.8.2020. 16:53
  • #10
    1 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 16.8.2020. 15:15

    ...ovaj Marvel ili DC svijet je u rangu partizanskog filma, opet su Nijemci zlikovci.

    Inače sve je to u službi novog svijeta , Age of aquarius ,pjevali su u kosi (hair), i eto malo pomalo ,,,

  • #11
    2 2

    postova:517
    svrljozvrljo @ 16.8.2020. 16:47

    ...želim ispravit pogrješku, Marvel i DC su daleko iza prosječnog partizanskog filma, pogotovo zadnja dekada, bullbull bullshiiiit.

  • #12
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 16.8.2020. 20:40
    Dobro, nećemo pretjerivati i davati nekakvo aktualno društveno znaćenje filmovima nastalim na temelju stripova iz 50-60-70 godina prošlog stoljeća...da ne ulazim sad u samu anamnezu nastanka istih, to su ipak samo stripovi...tehnologija je danas na nivou da se takvi filmovi mogu snimati i sretan sam zbog toga, tražiti neke političke poruke u takvim filmovima besmisleno je kao i sami ti filmovi o superherojima Uostalom, što netko ima protiv partizanskih filmova?? Nijemci su bili okupatori, ustaše su im pušile kurac, i trebali ih je kokat u što većem broju, što su partizanski filmovi zorno i prikazivali, šteta je što nitko od hrvata nema muda napraviti takve filmove o domovinskom ratu, gdje hrvati nemilice kokaju srpske okupatore...čudi me to...da nema epskih filmova o hrvatskim vojnim pobjedama...
  • #13
    1 1

    postova:32
    seronja @ 16.8.2020. 22:57

    Normalno da nema kada je u Jugoslaviji država financirala propagandne filmove i to bome masno da se takvih proračuna ni Hollywood nebi posramio. I svi su to pozdravljali, oni koji nisu završili bi u zatvoru. Sada kada bi država takva sredstva dala za neki film o domivinskom ratu pala bi vlada.

  • #14
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 17.8.2020. 0:16
    Da, zamisli katastrofe....
  • #15
    0 2

    postova:517
    svrljozvrljo @ 17.8.2020. 18:29

    ...nisam mislio politički, iako stoje komentari. Nego ta hiper patetika koje donose ti marvel/dc filmovi, a trebali bi bit zabavni i lagano poučni, dobro-zlo ovo-ono, a u zadnjih par godina,maltene zamjenju biblijske filmove.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala