Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Na rubu izumiranja

1
  • #1
    2 0

    postova:90
    vesna0210 @ 22.4.2017. 0:54

    Zašto su neki dokumentarni fimovi označeni crvenom bojom (kao i igrani filmovi), a neki nisu označeni?

  • #2
    1 1

    postova:8
    candyy @ 22.4.2017. 23:10

    Čovjek se stvarno zapita u kakvom svijetu mi živimo. Budućnost čovječanstva je u našim rukama i ne smijemo propustiti priliku.

    Obavezno pogledati 10/10

  • #3
    1 2

    postova:1090
    yuma @ 23.4.2017. 22:55

    Vrlo dobar dokumentarac, al što reći... Nekako mislim da nažalost ovakve stvari gledamo mi koji smo ionako osviješteni pa se interesiramo što još možemo napraviti da pomognemo usporiti propast ove divne planete... A oni koji bi trebali gledati ne gledaju... Tako da nisam optimistična po pitanju dovoljno velike isplativosti snimanja ovakvih stvari.

    Vrlo direktan, poučan i bolan dokumentarni film koji poručuje da svaki od nas može napraviti mnogo za budućnost naše Zemlje i ovakve stvari bi postavila na obavezno gledanje po osnovnim i pa ponovno srednjim školama! 

  • #4
    1 4

    postova:1473
    buffalobill @ 24.4.2017. 7:24

    cure ovi vasi osvrti su na razini izjava pobjednica na miss universe,iako jesmo gadni po pitanju unistavanja svega oko sebe, priroda je jos uvijek mocnija  i veca opasnost po nas nego mi po nju,,ali o tome sam vec pisao i navukao bijes naivaca raznih vrsta

  • #5
    0 0

    postova:11
    filmskarola @ 24.4.2017. 19:52
    Kaos je bitan. Ljudi trebaju hranu i sl. Životinje također. Biljke također. Dakle sve se uništava(mijenja)prirodno,al eto daš ljudima ideju moci i izgubi se empatija,nastane dupli kaos pa je također prirodno da jedno dijete umire praznog želuca hraneći muhe,a drugo od punog trbuha goveda punjenih govnima i bibera.Sve je to zbog hrane i pohlepnih krkana...
  • #6
    2 2

    postova:1090
    yuma @ 24.4.2017. 20:50

    Buffalo pa ti si bezobrazan! Kaj fali jednostavnom pa ako hoćeš i plitkom komentaru ako je iskren i istinit? Pa nije ovo umjetničko djelo, žanrovski raritet ili kolekcionarski komad da mu pristupam studiozno, nit te pokušavam zadiviti. Samo čitateljima i potencijalnim gledateljima reklamiram film kratko i jasno. 

    A tvoj komentar vezan uz opasnost prirode po ljudski rod ... to neću ni komentirati... 

    Over&out

  • #7
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 25.4.2017. 7:17

    ako je bezobrazno komentirati necije misljenje onda sam bezobrazan,a ovo s prirodom je fakt,sto ne znaci da imamo ekskluzivno pravo tamaniti sve oko sebe,to cinimo po pravu jacega,odnosno najmocnijih predatora na zemlji,mi smo bogovi i demoni u isto vrijeme,stvaramo i razaramo

  • #8
    2 0

    postova:1090
    yuma @ 25.4.2017. 16:04

    Bio si mi simpa.

    Pozdrav od Miss Universe.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala