Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Convoy

1
  • #1
    1 2

    postova:57
    clauden @ 12.6.2016. 11:02

    Još jedan promašaj "kultnog" Sam Peckinpaha. Dosadno, nesadržajno, glupo i bez veze. Što dalje to gore uz njegov neizostavan super iritantni trade mark slowmotiona tj. usporenih scena bez kojeg ni jedan njegov film ne može proći, a u ovom je usporio sve što se usporit dalo od scena tučnjava do, jurnjava i saobraćajnih udesa, sa očajnim i glupim završetkom. "Convoy was the highest-grossing picture of Peckinpah's career, notching $46.5 million at the box office, but was panned by critics, leaving his reputation seriously damaged. For the first time in almost a decade, Peckinpah finished a picture and found himself unemployed."

    3/10

  • #2
    1 3

    postova:1474
    buffalobill @ 12.6.2016. 11:18

    nisam gledao,ali packinpah je i inace precjenjen

  • #3
    1 2

    postova:57
    clauden @ 12.6.2016. 11:38

    Debelo. Zato sam i stavio kultni u navodnike. Jedini njegov film kojeg imam je Junior Bonner i to samo zbog Barbare Kish.

  • #4
    0 2

    postova:1474
    buffalobill @ 12.6.2016. 12:16

    barbara rules,meni je najbolji njegov film psi od slame,u divljoj hordi ima previse nesuvislih dijaloga

  • #5
    0 0

    postova:605
    robertini @ 14.5.2023. 22:16

    Meni isto dosta slab film, da bolje izgleda i kad Stallone glumi kamionaša koji usput se bori obaranjem ruku kolega...tek nedavno ga prvi put pogledao....Borgnine standardan...dobra mjuza, posebno na uvodu nevertheless

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala