Ašton standardno neuvjerljiv; loš... ostali solidni! Tema zanimljiva, izvedba solidna. Malo uznemirujući film, što zbog nekih scena, što zbog atmosfere (konstantan strah, neizvjesnost). Dva puta sam ga gledala i oba puta je u meni bio neki nemir... A poanta? Dobra!! Dole je mašina napisao hahahah