Drugi film serijala je po mom mišljenju radnjom lošiji, naivniji i neuvjerljiviji...zanimljvost su cisterne pod Instanbulom koje su me zadivile i uživo.. Sean ne glumata više i uživio se u ulogu lika...uh, a trbušni ples profesionalno odrađeno...iz Rusije?? A radnja glavnim dijelom u Turskoj