Registrirani korisnici mogu kreirati svoju grupu tv kanala, koristiti Podsjetnik, sudjelovati u nagradnim igrama, chatu i forumu, ocjenjivati filmove, serije i emisije, slati privatne poruke, predlagati video zapise itd...
P.S. Ovdje NE MOŽETE besplatno gledati filmove.
Od početka loše...prizor napada galijama i borbene scene ko iz neke tv serije, neuvjerljivi dijalozi, loša gluma... A tek ono s cgi mmajmunima, katastrofa... Nema smisla dalje uopće gledati... Užas...Ridley je prolupo jadan
How historically accurate it is doesn't matter to me, because this is a film for entertainment. ReVanced Download
This Film Is Very good Pikashow
Film je gledljiv, ali ništa više od toga. Teško je uživjeti se u ovaj film, sve djeluje isforsirano i ponavljajuće. Glumci i likovi svi bezvezni i neuvjerljivi, osim Pedro Pascala. I ne znam gdje su našli onog glavnog glumca - gluma loša.
Hmmm da... @cala
Slažem se da nedostaje glazbe za podizanje atmosfere i da priča je sasvim ok i logična kao nastavak.
Nadmašiti likove iz prvog dijela je nemoguće.
Koliko je povijesno točno meni nebitno, jer ovo je film za zabavu.