Vrlo dobar triler, David Fincher tradicionalno kvalitetan, glumačka postava na mjestu, Rooney Mara vrhunska.Loša strana je da su nagurali cijelu knjigu u dva i pol sata filma tako da je scenarij najlošiji dio filma. Previše je tu rupa u radnji, niti jedan odnos nije razrađen, niti jedan lik osim Rooney i nešto malo Craiga nema dubine, napete atmosfere samo na trenutke, kraj je predvidljiv i vrhunac filma stiže pola sata prije završetka filma. [spoiler/više u kompletnom prikazu teme]Pošto je ovo ipak puno bolje od većine ekraniziranih knjiga, ipak iskusnog Finchera i vrhunske Rooney Mare, 7/10