Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nogomet: Wolfsburg - Dortmund
Wolfsburgov cilj se zna – doći do pozicije koja vodi u Europu, a sa 4 pobjede iz posljednja četiri susreta približili su se tom cilju, imaju isti broj bodova kao i 6. Stuttgart.

Prošlo kolo Dortmund nam je pružio utakmicu na nivou najboljih hitchcockovih trilera. Nakon što su poveli 2:0 izgledalo je kako će Borussia doći do još jedne rutinske pobjede, no onda je u 10 minuta Stuttgart preokrenuo na 2:3, pa Borussia opet na 4:3, da bi u 93. minuti gosti zabili za 4:4.

Wolfsburgov cilj se zna – doći do pozicije koja vodi u Europu, a sa 4 pobjede iz posljednja četiri susreta približili su se tom cilju, imaju isti broj bodova kao i 6. Stuttgart. Sjajne rezultate Wolfsburga u posljednje vrijeme, trener Felix Magath može zahvaliti između ostalih, najviše našem reprezentativcu Mariju Mandžukiću. U prošlom kolu Mario je postigao jedan i asistirao za još jedan pogodak, bio je najbolji pojedinac svoje momčadi. Dortmund danas dolazi poprilično uzdrman, prosuli su bodove na svom terenu, Bayern im se primakao na samo 3 boda, tako da goste zanima samo pobjeda. No kako ih je iznenadio Stuttgart, mogao bi i Wolfsburg, oni kod kuće imaju 9 pobjeda u 14 utakmica, momčad su u najboljoj formi uz Bayern. Vrlo vjerojatno je da ćemo vidjeti još jedan spektakularan susret, ovaj put na Volkswagen Areni.