Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rukomet: Zagreb CO - Metalurg
Dobro ispunjena Arena trebala bi odnijeti Zagreb CO do pobjede od barem 2 gola razlike, koliko im treba za prolaz u slijedeći krug Lige Prvaka.

Svi koji su najavljivali pravi rukometni rat u 1. utakmici osmine finala rukometne Lige prvaka, bili su u pravu. Na kraju je skopski Metalurg slavio minimalnu pobjedu 19:18 nad hrvatskim prvakom, no Zagrebu su vrata četvrtfinala širom otvorena, pobjeda od 2 gola razlike trebala bi biti dostižna.

Zagreb je imao priliku sve riješiti i u 1. utakmici, od 60 minuta koliko se utakmica igra barem 40 Zagreb je bio u vodstvu. Ponekad je ta prednost bila i 3 gola, no u posljednjih 15 minuta sve to su prosuli i dozvolili svog bivšem treneru Lini Červaru da s minimalnom pobjedom povede svoju momčad u Zagreb. Trener Obrvan nije zadovoljan raspletom prve utakmice, smatra da je podbacila vanjska linija. U pravu je, svaka utakmica koja završi sa ovako malim brojem pogodaka je voda na makedonski mlin, u utakmicama sa velikim brojem golova oni nemaju što tražiti. U Zagrebu se očekuje daleko bolji učinak Marka Kopljara koji j u Skopju ostao bez postignutog gola iako je pokušavao pet puta, dobro ispunjena Arena trebala bi odnijeti njega i suigrače do pobjede od barem 2 gola razlike.