Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nogomet: Arsenal - Newcastle
Porazom gradskog rivala Tottenhama Arsenalu se otvorila mogućnost napada na 3. poziciju, sa formom koju pokazuje na svom Emiratesu, teško je vjerovati da će Topnici tu priliku ispustiti.

Veliku injekciju samopouzdanja dobili su navijači Arsenala u uzvratnoj utakmici Lige Prvaka. Iako su ispali, došli su na korak do senzacije i pokazali i sebi i navijačima da ono što priča Arsen Wenger nisu samo tlapnje. Oni iz utakmice u utakmicu uistinu postaju sve bolja momčad.

A napokon se počelo događati nešto i na planu pojačanja. Tako je isplivala informacija o dolasku njemačkog nogometnog reprezentativca Lukasa Podolskog u redove Topnika. Prema njoj, lijevonogi je napadač dogovorio višegodišnji ugovor s Arsenalom u transferu koji će njegovu dosadašnjem klubu Kolnu donijeti 13 milijuna eura. Ukoliko zadrže van Persia, a Nizozemac zadrži sadašnju formu, to će biti najjači napadački duet Premiershipa. Arsenal nije uspio pobijediti Newcastlea u posljednja tri međusobna susreta. Osobito je bolno sjećanje na utakmicu iz veljače prošle godine, kad je nakon 0:4 za Arsenal na poluvremenu, Newcastle u posljednjih 20 minuta uspio izjednačiti na 4:4. Porazom gradskog rivala Tottenhama Arsenalu se otvorila mogućnost napada na 3. poziciju, sa formom koju pokazuje na svom Emiratesu, teško je vjerovati da će Topnici tu priliku ispustiti.