Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nogomet: Chievo - Inter
U prošlom kolu Serie A svi su očekivali da Inter napokon prekine niz od sedam kola bez pobjede, a na kraju je Forlan je golom i asistencijom morao spašavati bod.

U prošlom kolu Serie A svi su očekivali da Inter napokon prekine niz od sedam kola bez pobjede, a na kraju je Forlan je golom i asistencijom morao spašavati bod. Iako su se njihovi ljubimci vratili u igru i izjednačili nakon što su gubili 0:2, navijačima ostaje gorak okus u ustima.

Većina se pitala, zar protiv Catanie na San Siru Inter mora u zadnjim minutama spašavati bod? Svi su očekivali da motivirani igrači Intera navale i pobjedom prekinu seriju od 5 poraza, no nezainteresiranost kojom su odigrali prvo poluvrijeme pokazalo je kako ova momčad i stručni stožer neće moči bolje bez radikalnih rezova. Teško je vjerovati kako su zvijezde poput Militia, Pazzinia, Cambiassa ili Sneijdera zaboravile igrati nogomet, očito je problem negdje drugdje (ovdje upućujem dug pogled prema treneru Ranieriu). Odlazak u Veronu na noge Chievu svakako ne veseli Interniste. Osim što je Chievo u sjajnoj formi, nakon dvije pobjede su odnijeli i bod Juventusu s njegovog stadiona,  domaćin ima i europske ambicije. Pobjedom protiv Intera, koji će morati sačuvati i nešto snage za nastup u Ligi Prvaka, Chievo bi uhvatio priključak sa gornjim dijelom tablice.