Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rukomet: Barcelona - Zagreb CO
Da je Zagreb pobijedio (ili bar i Barca izgubila) ovo bi bio obračun za 1. poziciju grupe A, ovako sve se zna, Barcelona je sigurno 1., Zagreb 2.

Poraz u Švedskoj od Savehofa, u kombinaciji sa barceloninim trijumfom u gostima kod Chamberya, ubio je draž ove utakmice. Da je Zagreb pobijedio (ili bar i Barca izgubila) ovo bi bio obračun za 1. poziciju grupe A, ovako sve se zna, Barcelona je sigurno 1., Zagreb 2.

Doduše tanka teorija za 1. mjesto još uvijek postoji. Za to bi u Barceloni trebalo pobijediti sa najmanje 2 gola razlike, pobijediti u posljednjem kolu Kadetten, a nadati se kako će Barca pasti u Švedskoj. Previše ima tih ako, ali nije to ni tako važno, najvažnije je bilo proći u TOP 16 i to je ostvareno. Bilo je i očito kako je dio igrača, osobito onih koji su igrali na Europskom Prvenstvu, van forme, umoran, pa čak i pomalo nemotiviran. Stoga ne treba čuditi loša predstava koju su prikazali igrači Ivice Obrvana u Švedskoj. Nisu imali niti jedno vodstvo na utakmici, prvi gol zabili su tek u devetoj minuti, i to iz sedmerca, a prvi gol iz igre (Gojun za smanjenje na 5-3) tek nakon 15 i pol minuta igre. Iako je ovaj susret u Barceloni ustvari rezultatski nevažan, treba biti oprezan i izbjeći neki teži poraz. Barcelona je mašina za golove, pokazali su to samljevši francuski Chambery na njihovom terenu sa +11 (30:19)