Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nogomet: Milan - Lazio
Za nebesko plave iz Rima moglo bi se reći kako su već jednom nogom ispali iz utrke za prvaka. Mogu li učiniti nešto u Kupu?

Prije četiri dana Lazio je u Milanu igrao prvenstvenu utakmicu protiv drugog milanskog kluba, Intera. Poraženi su sa 2:1 i moglo bi se reći za nebesko plave iz Rima, kako su već jednom nogom ispali iz utrke za prvaka. Mogu li učiniti nešto u Kupu?
Iako su Milanezi sigurno jače koncentrirani na prvenstvo, gdje zaostaju za Juventusom 1 bod, neće sigurno odustati od Kupa, kad su se već našli u četvrtfinalu. Budući se igra na njihovom stadionu Giuseppe Meazza (koji je i interov domaći teren), trebali bi imati lakši posao, Lazio ne pamti kad je zadnji put pobijedio u Milanu. No sigurno pamte Kup utakmicu prije 4 godine, kad su doduše odigrali neriješeno, ali u produžetcima su pobijedili i izbacili Milan iz Kupa. To je bilo u osmini finala Kupa 2008. godine, te godine Lazio je i otišao do kraja, osvojio je Kup Italije. No trener Lazia Eduardo Reja morati će smisliti kako to izvesti bez dosta prvotimaca, ozlijeđeni su mu Brocchi, Cana, Kozak, Makinwa i Mauri.