Bivša Miss Hrvatske Aleksandra Grdić ne može bez svjetala reflektora pa se tako prije odlaska na "Farmu" Nove TV, odlučila na svojevrsnu poslovnu simbiozu. Promovirala je, naime, u predvorju Cinestara Avenue Malla vjenčanice relativno nepoznatog modnog stilista i dizajnera Arnela Musića, a sve pod krinkom oproštajke od gradskog života. Manekenka time, dakako, dobiva samopromociju i vjerojatno koju riječ pohvale od Nove TV, koja spomenuti reality show već mjesecima nemilo reklamira gdje god stigne.
Aleksandra je u srijedu u Cinestar dovukla nekoliko najboljih prijateljica, među njima i Jelenu Orešković i Miju Šlogar, pa se s njima u vjenčanicama prošetala hodnikom Cinestara gore-dolje nekoliko puta.
Izolacija od gradskog života za Aleksandru predstavlja odmor
Bivša je Miss, kako pišu mediji, prije odlaska na reviju doživjela prometnu nesreću, no manekenka se nije dala smesti - promocija je promocija i mora se odraditi. Aleksandra se već pohvalila kako joj odlazak u prirodu neće predstavljati veliki problem, budući da na to gleda kao na odmor. Snalazi se, kako tvrdi, u kućanskim poslovima, pa ni muški dio ekipe, pretpostavlja se, neće ostati zakinut za red, rad, pa valjda i hranu u kući.
Mediji već trljaju prste nad potencijalnim sukobom između nje i Stefany Hohnjec, budući da su djevojke ranije nekoliko puta javno izjavljivale kako se ne slažu baš najbolje. Hoće li natjecateljice tijekom showa uspjeti izgladiti razmirice, gledatelji će imati priliku uskoro saznati, budući da show navodno počinje već početkom ožujka.
Foto: Milan Majetić