Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Philips TV

1
  • #1
    0 0

    postova:9
    dannyos @ 2.6.2009. 14:17

    Jedno malo upozorenje budućim, ali i novim korisnicima Philips LCD i plazma televizora. Naime prilikom instalacije treba isključiti automatski update softwarea, jer uređaj u neko određeno vrijeme se želi "unaprijediti" i kako je to moguće samo nekoliko županija u HR, televizor se blokira. Slijedeći korak je da se TV nosi u servis. Ako idući dan svoj novi TV zamjenite u trgovini (negdje je to moguće), budite sigurni da će vam se opet dogoditi ista nevolja. I da se razumijemo, ne mislim da su Philipsovi TV uređaji, loši, dapače odlični su, ali dok Hrvatska ne postane zemlja sa pravim emitiranjem digitalnog signala, strpite se.

  • #2
    0 0

    postova:3
    schillaci @ 22.4.2010. 9:04
    hvala majstore na informaciji lijepo od tebe, dali se može i gdje u meniu provjeriti dali je postavljeno na auto-update kad je več izvršena prva instalacija tv-a, ja sam recimo radio update preko usb-a dva puta i nisam primjetio da se išta promjenilo ,skinuo sam firmware sa oficijalne philipsove stranice i slijedio upute.na kraju je pisaalo kako je software uspješno nadograđen međutim  nikakve razlike nisam primjetio(prebcivanje programa,slika, meni,mogučnosti....sve je ostalo kao i prije,znaš li nešto o tome
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala