Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

bnet i titlovi

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    curry @ 1.3.2009. 9:54

    Nisam ziher spada li ova tema na ovu podgrupu, no kako mi se čini da ovaj portal ima veze s b.netom, ajmo probati.

    dakle, zašto se uz programe koje gledamo preko b.neta vrlo često puštaju pogrešni titlovi. to se najviše događa na fox-ovim programima i dokumentarnim kanalima. najčešće se titl ili smrzne, ili puste titlove s pogrešne epizode. tko je za to odgovoran? u službi za korisnike ionako nemaju pojma...

  • #2
    0 0

    postova:18
    de_phazz @ 22.4.2009. 18:16

    Nisam ziher spada li ova tema na ovu podgrupu, no kako mi se čini da ovaj portal ima veze s b.netom, ajmo probati.

    dakle, zašto se uz programe koje gledamo preko b.neta vrlo često puštaju pogrešni titlovi. to se najviše događa na fox-ovim programima i dokumentarnim kanalima. najčešće se titl ili smrzne, ili puste titlove s pogrešne epizode. tko je za to odgovoran? u službi za korisnike ionako nemaju pojma...


    curry
    Fox titluju u Srbiji...(znaš da oni to po Vuku).A ja sam primjetio da dosta grešaka ima na national geographic-u.
  • #3
    0 0

    postova:2
    dua @ 23.4.2009. 10:02
    Ma to mi je strašno kada pratim neku seriju na FOXCrime, a ono u po frke drugi prijevod, i to se često dešava.Nema to veze jel prijevod po Vuku, jednostavno gledate Soprana a titlovi su od Odvjetništva....
  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 23.4.2009. 16:02
    Naučite engleski pa Vam neće trebati titl.
  • #5
    0 0

    postova:541
    franz @ 24.5.2009. 21:41
    Naučite engleski pa Vam neće trebati titl.
    gorlock



    .. samo malo gorlock, ako je serija ili film na Kineskom onda moram znati i Kineski! ili prijevod na Engleskom spašava!

    .. a zašto ne bi naučili Njemački? ako se već može birati!!  Innocent

    am besten

    von franz

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala