Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

svrha novih programa??

1
  • #1
    1 0

    postova:341
    hitman_4 @ 12.1.2011. 9:36

    ne znam ,ne kužim koja je svrha novih programa.rtl 2 i doma tv jednostavno ne nude ništa novo,samo sapunice(i to cak reprize onih koje su bile hit negdje 2003. god),jeftine filmove(ponekad se covjek upita di nađu filmove tipa klokan jack),serije koje su se vrtile na novoj i rtl-u,pa tako po 1001. puta gledamo malcolma(hvala rtl-u što mi je zgadio jednu od omiljenijih serija),rat u kuci,1. sezonu dextera,kako sam upoznao vašu majku,zabranjenu ljubav(da ne povjerujes).sigurno u bližoj buducnosti možemo ocekivati kultnu dadilju,kobru 11 i ostale otpatke nove i rtl-a.također zbog nedostatka budžeta,rtl 2 reprizira veceru za 5(i to 1. sezonu iz 2007.),punom parom.uskoro ce vjerovatno izvuci i srcolovca.

    neki dan sam procitao da se na hrv. programima vrti 19 sapunica plus još lokalne televizije(i to po 2 ep zaredom + reprize istih u jutarnjem i vecernjem terminu).zar to nije žalosno,tako podcjenjivati gledatelja,čak su se sapunice uvukle i u reklame.program nikad gori nije bio,vjerovatno ce takav i ostati,jer nitko se buni.

  • #2
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 12.1.2011. 9:42

    skoro sve što si pobrojao ide na rtl2 koji stvarno baš ništa novo ne prikazuje..ali baš ništa

    dok na doma tv imamo priliku pratiti, po meni, dvije odlične nove serije - Tudori i Opasna igra (Damages)..

    mada ostatak programa dome tv čine sapunice ali oni su bar nešto novog i kvalitenog ponudili dok ovi iz rtl-a 2 baš ništa (eventualno Teorija velikog praska, ali i to je već bilo na rtl-u)

  • #3
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 12.1.2011. 9:58

    skoro sve što si pobrojao ide na rtl2 koji stvarno baš ništa novo ne prikazuje..ali baš ništa

    dok na doma tv imamo priliku pratiti, po meni, dvije odlične nove serije - Tudori i Opasna igra (Damages)..

    mada ostatak programa dome tv čine sapunice ali oni su bar nešto novog i kvalitenog ponudili dok ovi iz rtl-a 2 baš ništa (eventualno Teorija velikog praska, ali i to je već bilo na rtl-u)


    crnisokol

    strašno,baš gledam malo današnji sadržaj programa,dakle doma tv od 08:10 - 21:05(mislim da imamo novi svjetski rekord),dakle doslovno al baš doslovno cijeli dan i noć sapunice(pitam se,stigne li prosjecna domaćica to sve pogledati,pratiti, a da joj se ne pomješa sadržaj sap. u glavi); od 21:05 - 23:35 jeej kvaliteta na vidiku:od 23:35 na meniju opet imamo serije,reprize,...

    rtl 2 od 0-24,samo reprize tj. zabavaLaughing
  • #4
    0 0

    postova:22
    david_1991 @ 12.1.2011. 13:34
    ja stvarno neznam koji idiot,da moram tako nazvati,je dao ovim televizijama po još jedan program na korištenje,kad se zna da su na njihovim glavnim kanalima dozloboga nemaštoviti,tj. većinom vrte reprize i sapunjare..neznam koje su sve ponude stigle na natječaju,ali bolje da smo dobili neki dječji kanal s crtićima i obraznovnim programom ili da su stavili onog Sportkluba da ga svi možemo gledati..samo ne ovo..
  • #5
    0 0

    postova:70
    mocca @ 12.1.2011. 13:42

    ...u bližoj buducnosti možemo ocekivati kultnu dadilju... hitman_4


    LaughingLaughingLaughing
  • #6
    0 0

    postova:666
    doom @ 12.1.2011. 18:03
    nek stave bracne vode to mogu stalno gledati .........heheh
  • #7
    0 0

    postova:1
    separovic @ 19.11.2011. 20:05
    Neko da ima za plaću.Laughing
  • #8
    0 0

    postova:2
    maida2612 @ 21.8.2013. 18:42
    Hallo. Mozetel vi mwni reci jel vi prwko app gledate serije ja novu tv nemogu nigdje online live gledati. Mozel mi iko pomoci.??
  • #9
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 21.8.2013. 19:39

    ni bog ni vrag.....

  • #10
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 21.8.2013. 22:06

    @maida2612 - upiši u google: Estrada Club TV, tamo ćeš naći i više nego što tražiš.

  • #11
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 22.8.2013. 9:08

    ko što rekoh....

     mogo si @gorlo to i prije podijelit...ima zanimljivih programa tamo koji se nalaze inače samo u dodatnim paketima...malo štekaju ali ajd....

  • #12
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 22.8.2013. 21:18

    @bearfoot nisam prije vidio ovu temu, a i ne smiju se ovdje upisivati linkovi takovih stranica, pa zato i nisam Smije se 

    Kao što si vidio dovoljno je upisati u google i zaguglati......

    Taj je trenutno najbolji portal, a ima ih još poneki, a što se tiče filmova, mislim da je tu "filmovizija" (također potrebno zaguglati Smije se ) najjača, a ima i svojih različitih izvedenica - čisto se čovjek lijepo iznenadi s nekim filmovima.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala