Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

gledanje tv preko satelitske

1
  • #1
    0 0

    postova:2
    gogi86 @ 25.7.2010. 21:06

    imam problema sa zemaljskim prijamnikom prilikom gledanja zemaljskih programa (rtl,nova)

    pa me zanima pošto imam satelitsku koja nije u funkciji kada bih nju spojio bili pored ovih satelitskih programa mogao gledati i ove zemaljske programe

    hvala 

  • #2
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 25.7.2010. 21:34

    imam problema sa zemaljskim prijamnikom prilikom gledanja zemaljskih programa (rtl,nova)

    pa me zanima pošto imam satelitsku koja nije u funkciji kada bih nju spojio bili pored ovih satelitskih programa mogao gledati i ove zemaljske programe

    hvala 


    gogi86

    Pretplati se na Digi TV i gledat ćeš ih preko satelita. Laughing
  • #3
    0 0

    postova:2
    gogi86 @ 7.8.2010. 23:30

    nemogu nikako drukčije?

    mislio sam kako je oboje digitalno pa ono 

  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 8.8.2010. 16:04

    nemogu nikako drukčije?

    mislio sam kako je oboje digitalno pa ono 


    gogi86


    Ako govorimo o gledanju ta dva kanala preko satelita - NE.

    Postoji piratska opcija ali trebaš uložiti cca 1000 kn i nitko ti ne garantira koliko dugo ćeš moće gledati. 

    Ali da bi imao kvalitetan prijem kanala ako nemaš postavi si vanjsku antenu (riblju kost) ili kupi neku sobnu sa jačim pojačalom i ubodi u digitalnih prijemnik ili TV i riješio si problem. 

    Što će reći ako dosad nisi imao vanjsku antenu vrijeme je da ju staviš Laughing - kako bi mogao gledati tv u digitalnom signalu - suprotno od reklama na tv-u Laughing

    Eto nadam se da sam ti pomogao. 

    Sorry ali tako je.

  • #5
    0 0

    postova:33
    majav @ 22.8.2010. 12:25

    Help, help.......

    imam digi tv hbo paket i sve super radi, ali unazad 2 mj. na hbo adria svaki sinkronizirani film govori srpski, a i najave su na srpskom, pa me zanima da li se to događa i drugima?????? hbo comedy adria je ok!!!! 

  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 22.8.2010. 12:47

    Help, help.......

    imam digi tv hbo paket i sve super radi, ali unazad 2 mj. na hbo adria svaki sinkronizirani film govori srpski, a i najave su na srpskom, pa me zanima da li se to događa i drugima?????? hbo comedy adria je ok!!!! 


    majav

    Na digiju imaš na daljinskom upravljaču opciju da promijeniš zvuk i titl (što na max tv-u nemaš).

    Dakle provjeri si na kojem jeziku je ! Wink

  • #7
    0 0

    postova:33
    majav @ 23.8.2010. 16:08

    Na digiju imaš na daljinskom upravljaču opciju da promijeniš zvuk i titl (što na max tv-u nemaš).

    Dakle provjeri si na kojem jeziku je ! Wink


    gorlock


    titl je na hrvatskom,al zvuk ima ponudu samo engleski i mađarski. moj je na engleskom kako je bio i prije,al sad kad je recimo sink neki crtić onda oni govore srpski dok su prije hrvatski, isto tak i najave.....

    zvala sam digi no oni nemaju pojma pa me zanima dal još neko ima takav problem il je možda greška u kartici??????!!!!!! 

  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 23.8.2010. 17:45


    titl je na hrvatskom,al zvuk ima ponudu samo engleski i mađarski. moj je na engleskom kako je bio i prije,al sad kad je recimo sink neki crtić onda oni govore srpski dok su prije hrvatski, isto tak i najave.....

    zvala sam digi no oni nemaju pojma pa me zanima dal još neko ima takav problem il je možda greška u kartici??????!!!!!! 


    majav


    Moraš imati opciju na hrvatski jezik i na audio i na titlu. 

  • #9
    0 0

    postova:33
    majav @ 23.8.2010. 19:02


    Moraš imati opciju na hrvatski jezik i na audio i na titlu. 


    gorlock

    ali nemam u ponudi na audio hrvatski jezik-zašto?????
  • #10
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 23.8.2010. 19:05

    ali nemam u ponudi na audio hrvatski jezik-zašto?????
    majav


    eeeeeeeee jebiga, onda ne znam, a što je sa HBO comedy, namjesti iste postavke kao i na comedy adria.

    Samo je do postavki na receiveru. 

  • #11
    0 0

    postova:33
    majav @ 24.8.2010. 9:14


    eeeeeeeee jebiga, onda ne znam, a što je sa HBO comedy, namjesti iste postavke kao i na comedy adria.

    Samo je do postavki na receiveru. 


    gorlock
    hbo comedy je ok. audio i titl je na hrvatskom i sve radi! u svakom slučaju hvala!!!!!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala