Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Novi programi na DVB-T?

1
  • #1
    0 0

    postova:99
    brix @ 22.2.2010. 22:37
    čuo sam da ćemo imati kapital network uskoro na digitalnoj tv. od kada bi se on trebao početi emitirati i koje još programe možemo očekivati?
  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 23.2.2010. 0:02

    Osim Kapital Networka u igri su još RTL s dva kanala, NOVA s Domom (ženski kanal), CMC i NET, a HTV će imati ukupno 5 kanala samo za sebe koliko sam shvatio...

    https://mojtv.hr/magazin/3368/rtl-i-nova-tv-bez-koncesije-za-nove-digitalne-kanale.aspx

  • #3
    0 0

    postova:99
    brix @ 23.2.2010. 14:55
    da, pročitao sam to, i prema tome, jedino je kapital network dobio koncesiju. a kad bi on trebao počet s emitiranjem?
  • #4
    0 0

    postova:99
    brix @ 29.3.2010. 18:15
    OK, Kapital je već tu, ali što je sa ostalim programima? ima li kakvih vijesti o tome?
  • #5
    0 0

    postova:711
    gordan @ 29.3.2010. 21:12

    Osim 10 nacionalnih kanala (5 HTV-ovih + 5 odabranih), svaka regija će imati i svoj regionalni Mux sa još po 5 programa...

    Ni to nije još definirano, ali vjerojatno će regionalne televizije tipa OTV, Z1 i slično doći na svoje... Ako budu imale para za platiti koncesiju.

  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 30.3.2010. 20:25

    Osim 10 nacionalnih kanala (5 HTV-ovih + 5 odabranih), svaka regija će imati i svoj regionalni Mux sa još po 5 programa...

    Ni to nije još definirano, ali vjerojatno će regionalne televizije tipa OTV, Z1 i slično doći na svoje... Ako budu imale para za platiti koncesiju.


    gordan


    Možda glupo pitanje!

    Pretpostavljam da će multiplexi biti kodirani ?

    Ako će biti kome onda plaćamo pretplatu ? 

    HRT-u ? ili još i nekim drugim tv kućama koje će biti zastupljene ? 

    Zar nije ipak najjednostavnije imati MAX-tv i imati sve po ajmo reći normalnoj cijeni, a pretplatu ukinuti, pa neka Max-tv i svi ostali koji će imati HRT u svojoj ponudi plaćaju njima koncesiju. 

    Uostalom zašto istu stvar plaćati dvaputa ? 

    Užas.

  • #7
    0 0

    postova:99
    brix @ 31.3.2010. 12:49
    ja živim u Zadru, i pošto su Zadarska i Šibenska županija u istoj regiji, sad hvatam i šibenske programe. A to je jedan jedini program, i blago rečeno, čini mi se da je smeće...
  • #8
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 6.4.2010. 15:54
    ja živim u Zadru, i pošto su Zadarska i Šibenska županija u istoj regiji, sad hvatam i šibenske programe. A to je jedan jedini program, i blago rečeno, čini mi se da je smeće...
    brix
    o susjed sibenski program je Crykoooma isto kao nasa gradska tv koja ponavlja iste vijesti tri dana...a o ovim drugim najavljivanim programima ni traga....
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala